Porady

Cztery rodzaje montażu systemów ogrzewania płaszczyznowego

07.07.2014

Poznaj cztery systemy mocowania ogrzewania podłogowego.

  • SYSTEM PŁYT WCISKANYCH jest odpowiedni do indywidualnego szybkiego i łatwego montażu. Wszystkie komponenty systemu można szybko przyciąć do pożądanej długości czy kształtu. Rozmieszczenie i kształt wypustek gwarantuje mocne trzymanie rur. Rozstaw mocowań rur na płycie wynosi 5 cm.

SYSTEM PŁYT WCISKANYCH jest odpowiedni do indywidualnego szybkiego i łatwego montażu

  • SYSTEM TAKER to "klasyczny" system montażu ogrzewania podłogowego. Pozwala na układanie rur w zmiennych odstępach i daje się optymalnie dopasować do najróżniejszych pomieszczeń. Nadaje się do instalacji systemów ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego.

SYSTEM TAKER to "klasyczny" system montażu ogrzewania podłogowego

  • SYSTEM DO RENOWACJI uzupełnia popularne możliwości ogrzewania i chłodzenia powierzchniowego. System o niskim poziomie zabudowy do instalacji w budynkach starych i nowych – nadaje się do jastrychu na sucho i na mokro. Umożliwia przejście z przestarzałego systemu ogrzewania na nowoczesny i energooszczędny.

SYSTEM DO RENOWACJI uzupełnia popularne możliwości ogrzewania i chłodzenia powierzchniowego

  • SYSTEM SZYN przeznaczony do montażu instalacji ogrzewania oraz chłodzenia ściennego. Szyny są na stałe przykręcane do ściany i nadają się do każdego podłoża. Wysokość szyny wynosi 25 mm, aby uniknąć pęknięć pod tynk zaleca się układanie siatki zbrojeniowej.

SYSTEM SZYN przeznaczony do montażu instalacji ogrzewania oraz chłodzenia ściennego

źródło i zdjęcia: John Guest Polska  

Firma powiązana:

John Guest Polska

Telefon 61 878 04 08
www.johnguest.com
info@johnguest.pl

John Guest Polska