Porady

Grzejniki kanałowe w domach z bali

18.03.2014

System grzejników zabudowanych w kanale grzewczym w podłodze to świetne rozwiązanie do zastosowania w domach szkieletowych i drewnianych. Szczególnie chętnie wykorzystywane jest ono w domach wznoszonych z bali. Przy tego typu ogrzewaniu można z powodzeniem posiadać drewniane podłogi, z desek, parkietu lub paneli.

Grzejniki kanałowe grzeją szybko i efektywnie, dystansując w tym względzie tradycyjne ogrzewanie podłogowe. Ogrzewanie kanałowe gwarantuje wysoki komfort cieplny, będąc przy tym niewidocznym, nie dekomponującym wystroju wnętrza. Jeśli w pomieszczeniu znajdują się duże przeszklenia, kanały grzewcze stanowić w nim będą trudny do zastąpienia element dogrzewający lub ogrzewający.

System kanałów grzewczych rozmieszczonych wzdłuż dużych przeszkleń ogrzewa wnikające w głąb pomieszczenia chłodne powietrze, a także działa jak kurtyna z ciepłego powietrza, osuszając szyby.

Grzejniki kanałowe nie ograniczają przestrzeni, miejsce na ścianach, przypisane dotychczas niezbędnym w naszym klimacie grzejnikom ściennym można inaczej zagospodarować. Bogata oferta ażurowych podestów pokrywających kanał grzewczy, jedyny ich widoczny element, wpisze się znakomicie nie tylko w regionalne wnętrze (podesty drewniane) ale też dopełni nowoczesną aranżację przestrzeni (podesty metalowe).

Firma powiązana:

REGULUS - system

Telefon 33 496 99 99, 33 815 10 25
www.regulus.com.pl
regulus@regulus.com.pl

REGULUS - system