Porady

Sufity napinane z oświetleniem LED alternatywą dla tradycyjnych rozwiązań

12.03.2014

Kuchnia jest pomieszczeniem, w którym domownicy spotykają się na wspólny posiłek, rozmowę przy porannej kawie czy szlifowanie talentu kulinarnego. Każdy korzysta z niej w mniejszym lub większym stopniu a więc  zadbanie o jej odpowiedni wystrój oraz oświetlenie przyniesie korzyść na wielu płaszczyznach.

Na rynku dostępnych jest mnóstwo opraw oświetleniowych w przeróżnych kształtach, kolorach. My proponujemy rozwiązanie, które wraz z walorami użytkowymi niesie piękny efekt estetyczny. Sufity napinane są nowoczesnym sposobem na aranżację wnętrza, pozwalają na łączenie elementów dekoracyjnych z oświetleniem oraz oferują wiele wyjątkowych rozwiązań możliwych do wykonania tylko dzięki ich innowacyjnej technologii.

Chcąc uzyskać najwięcej światła, którego źródło będzie niewidoczne, wybierz sufit napinany transparentny, który podświetlony będzie taśmami LED. Na jego powłoce dodatkowo można wykonać nadruk dowolnej fotografii co niezwykle wpływa na końcowy efekt wizualny. W powłokach lustrzanych czy matowych dostępnych w wielu wariantach kolorystycznych mogą Państwo zamontować oświetlenie dekoracyjne Kryształowe Gwiazdy lub Planetarium imitujące niebo pełne gwiazd a pomieszczenie doświetlić przy pomocy halogenów.

E-technologia oferuje kompleksową obsługę od zaproponowania oświetlenia do montażu wraz z sufitem  na miejscu u klienta. Współpracujemy z instalatorami na terenie całej Polski a więc nie ma problemu z dotarciem do różnych zakątków kraju.

źródło i zdjęcia: E-technologia