Porady

Wybór materiałów do systemów ociepleń

10.02.2014

Wybór materiałów, z pomocą których stworzymy efektywną, estetyczną i trwałą ochronę cieplną ścian zewnętrznych, która zdecydowanie zapobiegnie  stratą cennego „ciepła” z naszego mieszkania, może być teraz łatwiejszy.

Ekspert z firmy Termo Organika, lidera technologii ociepleń, przedstawia listę kilku podstawowych działań, które zapewniają perfekcyjne  ocieplenie domu przynoszące wysokie oszczędności na ogrzewaniu.

Czym się kierować  przy wyborze materiałów do ociepleń?

1. Sprawdzić zapisy dotyczące parametrów materiałów ociepleniowych, które architekt umieścił w projekcie.
2. Skontaktować się z przedstawicielem firmy, której produkty chcemy zakupić  (np.Termo Organiki - ich lista dostępna na stronie http://www.termoorganika.com.pl/doradztwo#), który osobiście pomoże wybrać najlepsze rozwiązanie systemowe i skieruje do najbliższego dystrybutora.
3. Należy pamiętać, że w przypadku ścian zewnętrznych, wszystkie składniki systemu (styropian, kleje, siatki, grunty i tynki) powinny pochodzić od jednego producenta.
4. Nie  wolno zapominać, że tylko kompletny system ociepleń dostarczony od jednego producenta, gwarantuje jakość i kompatybilność poszczególnych składników.
5. Ocieplenie, którego składniki nie stanowią systemu (nie są dostarczone przez jednego producenta), nie będzie podlegało reklamacji.

Źródło i zdjęcia: Termo Organika

Firma powiązana:

Termo Organika

Telefon 12 427 07 40
www.termoorganika.pl
styropian@termoorganika.pl

Termo Organika