Porady

Budujesz dom, a może już się do niego wprowadzasz? Postaw na "Łatwy wybór 2014"

08.01.2014

Już niebawem będziesz potrzebować myjki wysokociśnieniowej? I zadajesz sobie pytanie jak wybrać z ogromnej oferty rynkowej urządzenie w sam raz dla Ciebie?

Zobacz co Kärcher przygotował na 2014 rok, aby Tobie i mnie i naszym znajomym ułatwić podjęcie decyzji, jakie urządzenie wybrać. Nawet bez wcześniejszego poszukiwania informacji. Bezpośrednio przy zakupie. W sklepie!

Opakowanie

Od 2014 roku wszystko co wiedzieć powinieneś, by zdecydować o łatwym wyborze właściwego urządzenia, znajdziesz na opakowaniu myjek wysokociśnieniowych nowej oferty Kärcher dla domu!

Wybór klasy urządzenia

Wybierz odpowiadającą przyszłym zastosowaniom klasę urządzenia wysokociśnieniowego Kärcher: K2, K4, K5 lub K7! Kieruj się własnymi potrzebami - ikonki zamieszczone na opakowaniu ułatwią Ci zarówno identyfikację potrzeb jak i wybór, optymalnego do tych potrzeb, urządzenia!

Wybór powierzchni

Wybierz najlepiej przystającą do powierzchni mytych obiektów i Twojego czasu wolnego klasę urządzenia wysokociśnieniowego Kärcher: K2, K4, K5 lub K7! W wyborze uwzględnij czas, jaki będziesz mógł poświęcić na prace czyszczące, aby wybrać najlepsze pod kątem efektywności urządzenie z oferty Kärcher!

Zanim zdecydujesz...Łatwy Wybór 2014 - Nowa oferta Kärcher dla domu

...zastanów się raz jeszcze co, poza skutecznością urządzenia w konkretnych zastosowaniach, jeszcze jest dla Ciebie istotne. Przecież nie tylko cena wpływa na naszą satysfakcję z dokonanego zakupu!

Wybierając Standard, Compact, Premium lub eco!ogic, czyli model urządzenia z wybranej już klasy myjki Kärcher weź pod uwagę:

  • jak prosta musi być obsługa i gdzie urządzenie będzie przechowywane?
  • czy podstawowe wyposażenie jest wystarczające, a może lepiej pomyśleć perspektywicznie?
  • czy nie warto zainwestować w komfort obsługi skoro tyle jest do czyszczenia?
  • czy chcesz świadomie i pozytywnie wpływać na środowisko?

Jeśli nie masz specjalnych wymagań, ale cena jest dla Ciebie istotna – wybierz Standard, czyli to co niezbędne do mycia!

Jeśli nie chcesz magazynować dużego sprzętu, ale nie chcesz też nic stracić z łatwości obsługi – wybierz Compact, czyli wygodę w pracy i w przechowywaniu!

Jeśli wiesz już, że urządzenie używać będziesz często, bo tyle widzisz dla niego zastosowań – wybierz Premium, bo to gwarancja komfortu i wydajności!

Jeśli świadomie dbasz o środowisko i starasz się mieć wpływ nie tylko na otoczenie własnego domu – wybierz eco!ogic i będziesz pracował z pełną troską o środowisko!

Pamiętaj!

Już od stycznia 2014 z łatwością wybierzesz odpowiednią dla siebie klasę (K2, K4, K5 lub K7) i model (Standard, Compact, Premium lub eco!ogic) urządzenia wysokociśnieniowego Kärcher! A wraz z tym wyborem, dostosowane do konkretnie wybranej przez Ciebie klasy i modelu urządzenia, wyposażenie do utrzymania czystości wokół domu (zestaw DOM) i do pełnej dbałości o ukochane auto (zestaw SAMOCHÓD).

źródło i zdjęcia: Kärcher

Firma powiązana:

Kärcher Sp. z o.o.

Telefon 801 811 234, 12 63 97 105
www.karcher.pl
biuro@pl.kaercher.com

Kärcher Sp. z o.o.