Porady

Dlaczego warto zainstalować w Twoim domu odkurzacz centralny aeroVac?

30.09.2013

Odkurzacz centralnych jest łatwym w instalacji i niedrogim elementem wyposażenia domu jednorodzinnego.

Podstawowe korzyści:
Wygoda – używanie odkurzacza centralnego jest łatwiejsze od innych rozwiązań. Nie trzeba podłączać urządzenia do prądu, montować zestawu do sprzątania, przenosić odkurzacza z pokoju do pokoju. Po prostu wkładasz rurę giętką do gniazdka w ścianie i zaczynasz sprzątać.

Odkurzacz centralny, to również dodatkowe udogodnienia, np. automatyczne szufelki - urządzenia instalowane na poziomie podłogi w kuchni lub przedsionku, które pozwalają podmiatać w nie zwykłą miotłą kurz i piasek, bez konieczności sięgania po standardową szufelkę lub zestaw do sprzątania.

Zassane w ten sposób powietrze  poprzez sieć przewodów przesyłane jest do jednostki centralnej, a następnie po oczyszczeniu wydmuchane na zewnątrz domu. Wydajność odkurzacza centralnego pozwala na dużo dokładniejsze sprzątanie, które trwa o wiele krócej. Kurz i piasek zostaje bezpowrotnie zassany nie tylko z powierzchni dywanu, ale również z pod niego.

Zdrowie – odkurzacz centralny oczyszcza skutecznie dom z kurzu i roztoczy. Zanieczyszczenia zassane w trakcie sprzątania są bezpowrotnie wydmuchiwane na zewnątrz domu. Wreszcie alergicy mogą sobie pozwolić na głęboki zdrowy oddech. Prawdopodobnie nie zdajesz sobie sprawy jak szkodliwe dla zdrowia mogą być alergeny zawarte w domowym kurzu. Średnio w domu w ciągu roku zbiera się od 20 do 40 kg kurzu. W domu wyposażonym w odkurzacz centralny nie będziesz więcej recyrkulował powietrza z kurzem w trakcie sprzątania. Pozbędziesz się go raz na zawsze.

Wartość inwestycji – odkurzacz centralny jest jedynym produktem AGD, który nie traci na wartości po dokonaniu zakupu. W przyszłości, kiedy będziesz sprzedawał swój dom, kupujący z chęcią zapłaci cenę poniesioną za montaż instalacji centralnego odkurzania w Twoim domu. Warto zamontować instalacje na etapie budowy domu, kiedy montaż nie kosztuje dużo, a w przyszłości pozwoli na wygodną eksploatację systemu. Jeśli z jakiegoś powodu, nie będziesz mógł go wyposażyć w jednostkę centralna, może on spokojnie czekać na lepsze czasy, będąc niewidocznym i dyskretnie ukrytym w  ścianach domu.

Źródło: Santech Sp. z o.o.

Więcej

Firma powiązana:

aeroVac

Telefon 22 615 80 90
www.aerovac.pl
biuro@aerovac.pl

aeroVac