Porady

Drzwi z kolekcji SEMPRE Onda firmy POL-SKONE przełamują stereotypy designu

02.10.2013

Umiejętne łączenie elementów wyposażenia wnętrz to sekret tworzenia aranżacji z duszą i wyjątkowym charakterem. I wcale nie dotyczy to jedynie mebli czy dodatków, ale także drzwi!

Połączenia ciekawych wzorów skrzydeł drzwiowych i różnej wielkości przeszkleń na jednej ścianie może wyglądać jak prawdziwe wielkoformatowe dzieło sztuki, które wspaniale urozmaici wnętrze. W tej roli idealnie sprawdzą się drzwi z kolekcji SEMPRE Onda firmy POL-SKONE.

Kto powiedział, że drzwi w jednym wnętrzu muszą mieć taki sam układ przeszkleń? Zdecydowanie lepszy efekt dekoracyjny uzyskamy wykorzystując kilka różnych modeli z tej samej kolekcji, które idealnie wpasują się w nowoczesne wnętrza, przepełnione prostymi formami i geometrycznymi dodatkami. Szkło można traktować jako wyszukany element aranżacyjny czy urozmaicenie wnętrza. Jest bardzo eleganckie i dodaje mu wytworności, jednocześnie wpływa na lepsze rozproszenie światła w pomieszczeniu. Zestawienie na jednej ścianie drzwi o różnych wariantach przeszkleń doskonale ożywi przestrzeń, stanowiąc jednocześnie intrygującą i wyszukaną ozdobę.

Estetyczny mix przeszkleń

Skrzydła drzwiowe ze szkleniami dodają wnętrzu lekkości, a ich różnorodne kształty  i zestawienia mogą wykreować niezwykły klimat. Błyszczące tafle doskonale przepuszczają i odbijają promienie świetlne, dzięki czemu wnętrza wydają się optycznie większe i przestronniejsze.  Przebywanie w dobrze oświetlonych wnętrzach dodaje energii, pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie i sprawia, że czujemy się komfortowo. Drzwi wyposażone w dużą, matową szybę, takie jak SEMPRE Onda wzór 01 czy 02, delikatnie rozpraszają światło sprawiając, że pomieszczenie staje się bardziej przytulne. Węższe przeszklenia, takie jak w modelach 04 oraz 07 czy lite skrzydła zapewniają w pomieszczeniu wyjątkową intymność.

Wybierz swój wzór przeszklenia

Drzwi z kolekcji SEMPRE Onda firmy POL-SKONE, które występują w 8 wzorach o pełnej tafli i różnej wielkości matowych szkleniach, co pozwala na stworzenie we wnętrzu spójnej kombinacji form. Każdy z modeli posiada odmienny układ szkleń - od wąskich, poziomych tafli, po wielkoformatowe, prostokątne czy kwadratowe. Regularne kształty dodają drzwiom nowoczesnego charakteru, jednocześnie nie przytłaczając wnętrza i pozwalając na aranżacyjną swobodę. Dodatkowo tafla drzwi ozdobiona jest ryflowaniami, dzięki czemu zyskuje wyjątkowy, trójwymiarowy charakter. Kolekcja SEMPRE Onda występuje w bogatej, palecie 10 barw - od klasycznej bieli, jasnego dębu czy jesionu po ciemne wenge czy nugat. W zależności od wybranej kolorystyki skrzydła można dobrać szklenia w wersji biały lub brązowy mat. Powierzchnia drzwi SEMPRE Onda występują w dwóch wariantach - Lamistone lub Silkstone. Obie powłoki doskonale zabezpieczają przed wycieraniem i działaniem środków chemicznych, a powierzchnia Silkstone dodatkowo oddaje niepowtarzalną strukturę naturalnego drewna.

Cena skrzydła SEMRE Onda: od 564 zł + 23% VAT

Źródło: POL-SKONE Sp. z o.o.

Więcej

 

 

 

 

Firma powiązana:

Pol-Skone

Telefon 81 744 30 11
www.pol-skone.eu
poczta@pol-skone.eu

Pol-Skone