Porady

Odświeżająca przyjemność kąpieli w gorący, letni dzień

14.06.2013

Emaliowane powierzchnie prysznicowe Kaldewei gwarantują wysoki komfort letnich kąpieli. Idealny sposób na szybkie orzeźwienie w gorący letni dzień stanowi kąpiel pod prysznicem.

W takiej sytuacji doskonale sprawdzają się emaliowane powierzchnie prysznicowe produkowane przez lidera rynku wyposażenia łazienek - firmę Kaldewei.

Nic tak dobrze nie zrelaksuje i nie pobudzi nas po długim dniu jak odświeżający prysznic. Ale w jakiej wodzie kąpać się latem aby przyjemny efekt świeżości jak najdłużej utrzymywał się na skórze? Czy wybrać kąpiel w bardzo zimnej czy może raczej ciepłej wodzie? Warto wiedzieć, że osoba, która weźmie bardzo zimny prysznic, może już po krótkim czasie znowu zacząć się pocić, ponieważ zimna woda nie tylko chłodzi skórę, ale również pobudza do intensywnego działania układ krążenia. Lepszym rozwiązaniem w gorące dni  jest więc kąpiel w letniej wodzie. Taki chłodny prysznic powoduje, że gospodarka cieplna organizmu pozostaje w stanie równowagi. Użycie miętowego lub cytrusowego żelu pod prysznic przyjemnie odświeży i pobudzi nasze zmysły oraz zadba o potężny zastrzyk nowej energii. Jeśli po kąpieli dodatkowo zrezygnujemy z wytarcia się ręcznikiem, efekt przyjemnego chłodu utrzyma się na skórze przez dłuższy czas.

Poczuj lato w swojej łazience

Miłośnikom kąpieli pod prysznicem, którzy chcieliby wprowadzić do swojej łazienki letnie akcenty, Kaldewei proponuje produkty w ekskluzywnej kolorystyce kolekcji Coordinated Colours. Matowe odcienie koloru  szarego Oyster oraz  kremowego Seashell przywołują wspomnienia plaży i gorącego piasku. Wykonane z wyjątkowej stali emaliowanej  3,5 mm  powierzchnie prysznicowe firmy Kaldewei, zabudowywane w płaszczyźnie podłogi stanowią podstawę komfortowej, odświeżającej kąpieli w gorące letnie dni.

Źródło: Kaldewei

Więcej

 

Firma powiązana:

KALDEWEI Polska Spółka z o.o.

Telefon 22 720 16 03
www.kaldewei.pl
poczta@kaldewei.pl

KALDEWEI Polska Spółka z o.o.