Porady

Zestaw do piaskowania na mokro Kärcher

23.05.2013

Piaskowanie jest jedną z skuteczniejszych metod czyszczenia mechanicznego powierzchni. Przy użyciu urządzenia ciśnieniowego i zestawu składającego się ze specjalnej lancy do piaskowania przymocowanej do pistoletu i węża dostarczającego ścierniwa do samej lancy, można usunąć w łatwy sposób z czyszczonej powierzchni (kostki brukowej, cegły, stali, drewna czy betonu) rdzę, stare powłoki farby czy lakieru.

Cały proces czyszczenia mechanicznego i ścierania powłok farby, lakierów czy też rdzy polega na dostarczeniu ścierniwa za pomocą węża przymocowanego do lancy i wody pod wysokim ciśnieniem przy użyciu średniej klasy (odpowiednio wysokie ciśnienie) urządzenia wysokociśnieniowego. Ścierniwo (Kärcher oferuje ścierniwo  o grubości ziaren od 0,2 do 0,8 mm) dobiera się w zależności od trudności związanych z usunięciem zalegającej powłoki rdzy, lakieru czy farby jak również od rodzaju czyszczonej powierzchni (inaczej usuwa się resztki farby i lakierów z powierzchni drewnianej, stalowej, ceglanej czy brukowanej).

Zestaw do piaskowania na mokro Kärcher. W przypadku usuwania lakierów czy też powłok malarskich, efekty piaskowania podobne są do szlifowania nawet  w trudnodostępnych rogach, zakamarkach czy też zakrzywieniach. Czyszczona powierzchnia jest równiejsza i uzyskuje wymaganą do ponownego malowania czy tez lakierowania szorstkość.

Źródło: Kärcher

Więcej

Firma powiązana:

Kärcher Sp. z o.o.

Telefon 801 811 234, 12 63 97 105
www.karcher.pl
biuro@pl.kaercher.com

Kärcher Sp. z o.o.