Porady

Ceramika i meble KOŁO - w tle cegła, drewno lub rysunek na ścianie

11.04.2013

Łazienkowe aranżacje mogą odzwierciedlać charakter jego mieszkańców. Wystarczy umiejętnie dopasować wszystkie elementy i oryginalna łazienka jest gotowa. Pokazujemy trzy pomysły, jak ciekawie zaaranżować łazienkę z ceramiką i meblami KOŁO Domino XL.

Meble Domino XL mają uniwersalną formę – zaprojektowano je tak, aby każdy mógł połączyć je w odpowiedni dla siebie sposób. Co ważne, pasują do prawie 30 umywalek KOŁO. Umywalki – w zależności od typu – można postawić na blacie szafki lub zawiesić nieco wyżej. Szafki podumywalkowe i boczne mogą być zawieszone na ścianie lub ustawione na nóżkach. Meble dostępne są w kolorze wenge lub białym połysku.

Zaletą Domino XL jest elegancka prostota. To cecha, która pozwala współgrać ze stylem swobodnym, nonszalanckim lub wysmakowanym. Ceglana ściana może stanowić ciekawe tło dla frontów Domino XL w kolorze wenge. Białe fronty w połysku można z kolei połączyć ze złagodzoną osłoną aranżacji np. ceglaną ścianą pomalowaną na biało.

Ceramika i meble KOŁO - w tle cegła, drewno lub rysunek na ścianie. We współczesnym designie często pojawiają się aranżacje, które polegają na połączeniu skrajnie różnych materiałów. Naturalne drewno na ścianie, które nawiązuje do modnych inspiracji Skandynawią, współgra z połyskliwą bielą szafki podumywalkowej i bocznej Domino XL. Uroku całej aranżacji nadaje umywalka, jakby unosząca się nad szafką.

Zastosowanie specjalnej farby, po której można pisać kredą, to propozycja dla tych, którzy lubią częste zmiany. W zależności od potrzeb czy nastroju, ścianę można zapisać aktualną listą zakupów, własnymi przemyśleniami czy zrobić ciekawy rysunek. A kiedy znudzi nam się twórczość własna i domowników – wystarczy zetrzeć ją ze ściany. Domino XL jest serią wykonaną z wysokiej jakości materiałów (między innymi płyty wilgocioodpornej). Uniwersalna bryła oraz kolorystyka frontów powoduje, że meble nie potrzebują szczególnej oprawy, by wydobyć ich szczególne zalety. Domino XL będzie błyszczeć w każdym wnętrzu.

Źródło: Sanitec Koło

Więcej