Porady

Porównanie monitorów myLogic w cyfrowym systemie wideodomofonowym DUO

03.04.2013

Wspólne cechy to identyczny wygląd zewnętrzny, praca w cyfrowym systemie DUO, identyczne akcesoria: puszka podtynkowa, uchwyty natynkowe, podstawa skośna na biurko.

myLogic ONE ML2002C - Głośnomówiący monitor z menu na wyświetlaczu (OSD) obsługiwanym za pomocą wielofunkcyjnego przycisku nawigacyjnego usytuowanego poniżej. Menu pozwala na zarządzanie podstawowymi funkcjami monitora (wybór dzwonków, regulacja głośności, ustawienia kontrastu i nasycenia obrazu) oraz tworzenie książki adresowej w której umieszcza się kontakty innych użytkowników wewnętrznych, adresy kaset zewnętrznych, adresy portierów oraz przycisków funkcyjnych (np. do otwierania bramy wjazdowej). Przycisk nawigacyjny służy oczywiście również do odbierania połączeń z kaset zewnętrznych, od użytkowników wewnętrznych, do otwierania elektrozaczepu.

myLogic ML2062C - Głośnomówiący monitor z pamięcią obrazów, slotem do karty pamięci pozwalającym na wgrywanie nowych wersji oprogramowania, zapisywania zdjęć wgrywania własnych zdjęć do monitora, dotykowym ekranem, intuicyjnym menu w języku polskim w postaci obrazkowych ikon. Dodatkowo w stosunku do monitora myLogic ONE pozwala na tworzenie notatek, notatek z przypomnieniem, łączność wewnętrzną w postaci wiadomości tekstowych, posiada funkcję wygaszacza ekranu, cyfrowej ramki do zdjęć, pozwala na stworzenie dodatkowego pulpitu z przyciskami funkcyjnymi do uruchamiania dodatkowych funkcji. Pulpit monitora może być cały czas aktywny pokazując wybrane zdjęcie, notatkę, jedną z "tapet", które po ok. 1 min. mogą zostać zastąpione jedną z funkcji wygaszacza ekranu (sekwencyjnie inne zdjęcia, notatki, tzw. aktywny ekran do zapisania informacji załączonym rysikiem lub inne opcje). Ikony na pulpicie mogą być dowolnie zmieniane wg potrzeb użytkownika. Monitor posiada wbudowane dwa wyjścia przekaźnikowe.

myLogic ML2262C - Monitor obok wszystkich funkcji monitora ML2062C posiada menu rozbudowane o funkcje automatyki domowej. Dzięki wbudowanemu czujnikowi temperatury może służyć jako regulator temperatury podłączony zarówno do pieca centralnego ogrzewania jak i systemu chłodzenia. Rozbudowane menu pozwala na programowanie temperatury w dwóch cyklach dobowych, każdy z nich może być podzielony na 7 zakresów czasowych z wyborem 3 różnych zdefiniowanych wcześniej wartości temperatury. Menu pozwala również na programowanie dowolnych funkcji typu załącz/wyłącz wg harmonogramu dobowego, który można podzielić na maksymalnie 7 części i przypisać scenariuszowi zdarzeń A lub B (np. scenariusz A dni
robocze, scenariusz B soboty i niedziele). Porównanie monitorów myLogic w cyfrowym systemie wideodomofonowym DUO. Kolejną funkcją automatyki domowej jest możliwość załączania jednego lub więcej urządzeń na podstawie zdarzenia zewnętrznego (np. monitor po uzyskaniu komendy zamknięcia obwodu z wilgotnościomierza, który osiągnął graniczną wartość uruchamia podlewanie, zamykanie żaluzji, itp. poprzez wygenerowanie komendy zamknięcia odpowiednich obwodów wykonawczych, osiągnięcie drugiej granicznej wartości na wilgotnościomierzu wyłączy uruchomione wcześniej urządzenia).

Źródło: Alpol A. E. Schober s.j.

Więcej

Firma powiązana:

Alpol A. E. Schober s.j.

Telefon 61 835 87 00
www.alpol.com.pl
sklep@alpol.com.pl

Alpol A. E. Schober s.j.