Porady

Styropian w dwóch wariantach energooszczędności i do tego w kompletnym systemie

03.04.2013

Termo Organika to pierwsza w kraju firma branży budowlanej, która w oparciu o Rekomendacje Techniczne i Jakości RTQ Instytutu Techniki Budowlanej wprowadza na rynek nowoczesną standaryzację produktów, opartą o ich energooszczędne właściwości. Metoda ułatwia inwestorom wybór styropianu w oparciu o oczekiwany standard energooszczędności.

Lider branży dostarcza również na rynek swój własny kompletny system ociepleń. Termo Organika produkuje i dostarcza na rynek stale unowocześniane płyty styropianowe o różnych właściwościach i parametrach użytkowych oraz  system ociepleń, w którego skład wchodzą wszystkie niezbędne materiały potrzebne do wykonania profesjonalnego ocieplenia. Kompletny System Ociepleń Termo Organika gwarantuje, że wszystkie elementy wzajemnie się uzupełniają i doskonale do siebie pasują, tworząc skuteczną izolację cieplną ścian zewnętrznych.

Najnowsze rekomendacje Instytutu (2013r.) w naturalny sposób dzielą wyroby styropianowe Termo Organiki na dwie główne i czytelne „grupy energooszczędności”. Kategoria OPTIMUM - Budownictwo Energooszczędne to grupa płyt styropianowych wysokiej jakości do izolacji termicznej wszystkich rodzajów budynków, w tym także energooszczędnych. Kategoria MAXIMUM - Budownictwo Energooszczędne i Pasywne to grupa płyt styropianowych najwyższej jakości oraz o najwyższych parametrach izolacyjności, przewyższających obowiązujące obecnie wymogi ochrony cieplnej, dostosowane do planowanych zaostrzeń przepisów, ukierunkowanych na budownictwo energooszczędne i pasywne.

Styropian w dwóch wariantach energooszczędności i do tego w kompletnym systemie. Nowa klasyfikacja styropianów w prosty, czytelny sposób szereguje płyty styropianowe według potrzeb klientów. Inwestorzy poszukujący optymalnego i ekonomicznego materiału, ale również zainteresowani budownictwem energooszczędnym powinni zwrócić uwagę na grupę „Budownictwo Energooszczędne OPTIMUM”. Klientów zainteresowanych swego rodzaju ekstraklasą w izolacji budowlanej, w tym budownictwem niskoenergetycznym i pasywnym, przyciągnie oferta grupy „Budownictwo Energooszczędne i Pasywne MAXIMUM”. Styropiany oraz system ociepleń Termo Organiki to gwarantowane oszczędności na ogrzewaniu i szybki zwrot nakładów zainwestowanych w ocieplenie. Płyty styropianowe, tak jak wszystkie inne elementy systemu objęte są Rekomendacją Techniczną ITB.

Źródło: Termo Organika

Więcej

Firma powiązana:

Termo Organika

Telefon 12 427 07 40
www.termoorganika.pl
styropian@termoorganika.pl

Termo Organika