Porady

Czy ogrzewanie podłogowe i kocioł gazowy to dobre rozwiązanie?

Jeżeli istnieje możliwość zastosowania ogrzewania podłogowego w całym budynku, najlepszym źródłem zasilania będzie będzie kocioł kondensacyjny.

Nowoczesny kocioł gazowy i ogrzewanie podłogowe

Kotły gazowe przy współpracy z ogrzewaniem niskotemperaturowym, osiągają najwyższą sprawność co bezpośrednio przekłada się na niższe koszty ogrzewania. Przed wyborem kotła warto wykonać obliczenia zapotrzebowania na energię budynku. Pozwoli to na dobór kotła o optymalnej mocy cieplnej.

W wyborze gazowego kotła kondensacyjnego może pomóc Panu także jeden z Autoryzowanych Instalatorów marki Buderus.

Pod marką Buderus dostępne są sprawdzone kotły kondensacyjne z rodziny Logamax, które posiadają szeroki zakres modulacji mocy palnika w zakresie 12-100% oraz łatwy w obsłudze zintegrowany panel sterowania z ekranem LCD.

Przy wyborze producenta kotła kondensacyjnego należy również mieć na uwadze jego renomę oraz sprawdzić, czy posiada fachowy i rozbudowany serwis.

Autoryzowani Instalatorzy marki Buderus gwarantują dobór i montaż kotła, przeprowadzenie pierwszego uruchomienia oraz w przyszłości pomagają przy wykonaniu okresowych przeglądów technicznych i ewentualnych napraw po okresie gwarancyjnym.

Wyszukiwarka instalatorów dostępna jest na stronie www.buderus.pl. Możliwy jest również kontakt telefoniczny z autoryzowanym serwisem marki pod numerem infolinii: 801 777 008.

Szczegółowa oferta kotłów gazowych marki Buderus.

Na zdjęciu: gazowy kocioł kondensacyjny Logamax plus GB192i

źródło i zdjęcia: Buderus

Czy ogrzewanie podłogowe i kocioł gazowy to dobre rozwiązanie?

Firma powiązana:

Robert Bosch Sp. z o.o.

Telefon infolinia 801 777 801
www.buderus.pl
biuro@buderus.pl

Robert Bosch Sp. z o.o.
Zobacz produkty: