Porady

Aranżacje w ciepłych odcieniach Jedynka® Ogród Barw

26.10.2012

Miesiące jesienne obfitują w niezwykłe, piękne połączenia barw – ciepłe żółcienie mieszają się z pomarańczem i czerwienią liści, a palety kolorów dopełnia elegancki wrzos.

Warto zainspirować się tą eksplozją odcieni i przenieść je do aranżacji wnętrz. Odpowiednie kolory znajdziemy w kolekcji farb Jedynka® Ogród Barw. Połączenia odcieni tworzone przez naturę są urzekająco piękne. Mogą być niewyczerpanym źródłem pomysłów na stworzenie w naszych domach pełnych uroku i ciepła aranżacji. Jesienne kolory – złocisty, pomarańczowy, czerwony czy wrzosowy – zastosowane we wnętrzach, wniosą do nich energię i optymistyczny nastrój. To odcienie o uniwersalnym charakterze, które dobrze pasują zarówno do salonu, jadalni czy sypialni.

Kolory złotej, polskiej jesieni znajdziemy w serii farb Jedynka® Ogród Barw. To kolekcja gotowych odcieni, dla powstania których inspiracją było piękno przyrody. Tonacje jesienne odszukać możemy w linii żółtej – wprowadzającej ciepło i radość oraz w linii czerwonej – przywodzącej na myśl witalność i dynamizm.

Żółcienie, pomarańcze i czerwienie z kolekcji Jedynka® Ogród Barw, tworzą wnętrze nastrajające optymistycznie, pełne pozytywnej energii. Kompozycja takich odcieni pobudza zmysły i poprawia samopoczucie. Dodatkowo, te ciepłe kolory -  zwłaszcza słabo nasycone, pozwalają na optyczne powiększenie przestrzeni. „Żółta renkloda”, „aksamitny nagietek”, „tajemniczy słonecznik”, „apetyczna pigwa” – to tylko niektóre z odcieni kolekcji Jedynka® Ogród Barw, przywodzące na myśl piękne, złocisto-pomarańczowe jesienne liście. Zastosowane w aranżacji mieszkań, nadadzą im urzekający styl.

Do stworzenia pełnych uroku wnętrz idealną bazą kolorystyczną może być również, zaczerpnięty z jesiennych krajobrazów, odcień wrzosowy. Subtelny fiolet dodaje mieszkaniu elegancji, a jednocześnie wypełnia je delikatnym ciepłem. „Bujne wrzosowisko”, „orzech włoski”, „orzech laskowy” z serii Jedynka® Ogród Barw pomogą odczuć oddziałujące na zmysły piękno natury również w naszych domach.

Źródło: Tikkurila

Więcej

 

Firma powiązana:

Tikkurila Polska S.A.

Telefon 801 88 99 65, 22 310 95 55
www.farbyjedynka.pl
tikkurilapolska@tikkurila.com

Tikkurila Polska S.A.