Porady

Na co zwrócić uwagę decydując się na klimatyzator?

Przy zakupie klimatyzatora nie wystarczy już jedynie zwrócenie uwagi na jego wygląd i cenę. Choć są to ważne aspekty, urządzenie musi sprawdzać się także pod wieloma innymi względami. O czym warto pamiętać, aby zakupiony sprzęt służył nam na lata, był zgodny z wymogami prawnymi, a przede wszystkim ekologiczny?

Firma Daikin, jeden z największych producentów w branży HVAC, wyszedł naprzeciw regulacjom prawnym wprowadzając do swojej oferty urządzenia na czynnik chłodniczy R32. Pozwala on obniżyć negatywny wpływ na środowisko o prawie 80%, przy uzyskaniu najwyższych klas energetycznych. Ponadto, urządzenia z czynnikiem R32 o mocach nawet kilkunastu kW nie wymagają rejestracji ani obowiązkowych kontroli szczelności. Seria urządzeń Daikin, w której znajdziemy ekologiczne rozwiązania zarówno do domów jak i obiektów komercyjnych, to gama Bluevolution, a jednym z idealnych urządzeń jest jednostka naścienna Sensira.

Dzięki serii Sensira R-32 nie musisz rezygnować z komfortu na rzecz efektywności energetycznej. Urządzenie to osiąga klasę energetyczną A++ w trybie ogrzewania z czynnikiem chłodniczym R-32.

NIEZAWODNOŚĆ

Systemy serii Sensira oferują udoskonalone funkcje, aby zagwarantować bezproblemową pracę układu ogrzewania i klimatyzowania. Udoskonalona sprężarka wykorzystuje technologię sterowania inwerterowego w celu dostosowania mocy jednostki oraz spełnienia wymagań dotyczących energii. W porównaniu ze sprężarką rotacyjną, sprężarka typu swing zapewnia większe oszczędności energii, obniżenie ryzyka awarii oraz pracuje ciszej i bez wibracji.

DOSKONAŁY KOMFORT

Dzięki serii Sensira nie musisz rezygnować z komfortu na rzecz efektywności energetycznej. Płaski, atrakcyjny panel przedni idealnie komponuje się z wystrojem wnętrza i jest łatwy w czyszczeniu, a poziom głośności na poziomie do 21 dBA zapewnia spokojny sen w nocy, dzięki czemu urządzenie idealnie nadaje się do sypialni.

ŁATWE STEROWANIE

Dysponując aplikacją Daikin Online Controller (Sterownik online), możesz tworzyć harmonogramy, zarządzać i monitorować swój system ogrzewania z dowolnego miejsca. Wystarczy podłączyć urządzenie do Wi-Fi i pobrać aplikację, a następnie ustawić swój własny harmonogram pracy urządzenia. Wybierz urządzenie sprawdzone i niezawodne, które doskonale się sprawdzi za wiele lat, zarówno pod względem wymagań prawnych, technicznych jak i wizualnych. Pamiętaj, że wysoka jakość to dobra inwestycja i oszczędność. Czynnik R32 z pewnością jest wyborem przyszłościowym.

źródło i zdjęcia: Daikin

Na co zwrócić uwagę decydując się na klimatyzator?

Firma powiązana:

Daikin Airconditioning Poland

Telefon 22 319 90 00
www.daikin.pl
office@daikin.pl

Daikin Airconditioning Poland
Zobacz produkty: