Porady

Popraw jakość wody z filtrami Aqua Revital

Niewiele osób pije wodę z kranu w swoim domu czy miejscu pracy. Osad, nieprzyjemny smak i zapach, strach przed bakteriami czy wirusami skutecznie do tego zniechęcają. Chlor, który ma dezynfekować wodę kranową, ma negatywny wpływ na nasze zdrowie. Dlatego coraz więcej osób wybiera wodę butelkowaną, choć jej jakość jest często gorsza niż jakość osławionej kranówki...

W odpowiedzi na te wątpliwości firma Bartosz wprowadziła do oferty dwa modele systemów filtrów Aqua Revital: AQR 100 oraz AQR 100R. Ze względu na swój niewielki gabaryt przeznaczone są do montażu w szafce pod umywalką lub na ścianie.

Nowa jakość wody z systemem filtracyjnym AQR 100 i AQR 100R

Dzięki swojej budowie, system filtracyjny AQR skutecznie oczyszcza wodę z:

  • cząstek stałych (np. rdza, piasek) – do 1 mikrona,
  • zanieczyszczeń mechanicznych w tym bakterii, wirusów i cyst – do 0,3 mikrona,
  • chloru.

Przy stosowaniu filtrów Aqua Revital z wody znikają szkodliwe związki, ma ona lepszy smak i zapach, a dzięki modułowi do rewitalizacji przybiera strukturę wody najlepiej przyswajalnej przez organizm, czyli wody źródlanej.

Budowa zestawów filtracyjnych Aqua Revital

Każdy z zestawów filtracyjnych Aqua Revital posiada filtr mechaniczny, filtr antybakteryjny oraz filtr z węglem aktywnym. Oprócz tego model AQR 100R ma wbudowany moduł Revital, który zmienia strukturę wody i zapobiega jej utlenianiu, czyli starzeniu się.

Zestaw filtracyjny Aqua Revital

Co wyróżnia zestawy filtracyjne Aqua Revital?

Do unikalnych cech systemów filtracji Aqua Revital zaliczają się:

  • Ingerencja w strukturę wody – woda, po przepłynięciu przez zestaw filtracyjny zmienia swoją strukturę na zbliżoną do wody źródlanej czy górskiej. Oznacza to, że jest rozbijana na mniejsze klastry, dzięki czemu nasz organizm łatwiej ją przyswaja.
  • Wytworzenie promieniowania podczerwonego – promieniowanie podczerwone przenikając przez wodę nie tylko zapobiega utlenianiu – jest wręcz w stanie te procesy cofnąć!
  • Najwyższa wartość jodowa węgla aktywnego – stosowany przez firmę Bartosz węgiel aktywny ma największą wartość jodową. Ma to ogromne znaczenie dla smaku wody. Porowatość węgla zapewnia zdecydowanie większą zdolność absorpcji, czyli wiązania i usuwania niepożądanych związków z wody.

Czy to się opłaca?

Odpowiedź brzmi: tak! Po co wydawać pieniądze na wodę butelkowaną skoro możemy ją mieć praktycznie za darmo? Po co pić wodę, która tygodniami stoi na sklepowych półkach lub w dystrybutorach, skoro możemy mieć świeżą, wartościową wodę w swoim kranie? Po co nosić ciężkie zgrzewki lub pamiętać o zamówieniu dostawy dystrybutorów, skoro smaczna woda, w nieograniczonej ilości i o każdej porze dnia może płynąć z naszego kranu? Zainwestuj w system filtracyjny AQR 100 i AQR 100R już dziś. Zyska na tym środowisko, Twój portfel, a przede wszystkim – Twoje zdrowie!

źródło i zdjęcia: Bartosz Sp.j. Bujwicki, Sobiech

Popraw jakość wody z filtrami Aqua Revital
Zobacz produkty: