Porady

Ekorozwiązania od Armatury Kraków

Dobre nawyki w łazience są ważne nie tylko ze względu na wysokość rachunków, lecz także środowisko naturalne. Z tych samych powodów istotny jest wybór rozwiązań, które pomogą ograniczyć ilość marnowanej wody. W niektórych częściach świata woda pitna jest towarem deficytowym i by nie pogarszać tej sytuacji, warto zainwestować w urządzenia, które przyczynią się do zmniejszenia jej zużycia w przestrzeni domowej.

Ceramiczne regulatory

Ze względu na użyte materiały i solidną konstrukcję są niezwykle trwałe. Zapewniają szczelność baterii oraz precyzję i szybkość ustawienia intensywności strumienia przez cały czas użytkowania wyposażonej w nie armatury. Dzięki temu ograniczają ilość marnowanej wody.

Napowietrzacze

Dzięki unikalnej konstrukcji, która powoduje rozbijanie strumienia i jego mieszanie z powietrzem, wylatująca z baterii woda staje się miękka i perlista. Z tego względu mycie jest szybsze i w rezultacie zużywa się mniej wody. W serii MOKAIT zastosowano napowietrzacz RUB CLEAN, co gwarantuje niższe rachunki i łatwiejsze usuwanie kamienia.

Baterie bezdotykowe

Automatyczne sterowanie strumieniem, tzn. uruchamianie go jedynie w odpowiedzi na pochodzący z czujnika sygnał, zapobiega marnowaniu wody wskutek złych nawyków domowników, na przykład podczas mycia zębów.

Baterie jednouchwytowe

W modelach tego typu intensywność i temperatura strumienia zależą od wychylenia pojedynczego uchwytu. Bardziej intuicyjny niż w przypadku baterii dwuuchwytowych sposób regulacji przyspiesza cały proces i sprzyja oszczędnościom.

źródło i zdjęcia: Armatura Kraków SA

Ekorozwiązania od Armatury Kraków

Firma powiązana:

Armatura Kraków

Telefon 12 25 44 206
www.grupa-armatura.pl
biuro@grupa-armatura.pl

Armatura Kraków
Zobacz produkty: