Porady

Kuchnia dopasowana do osobowości właściciela? To proste!

Według Hipokratesa typy osobowości są cztery: wesoły i spontaniczny sangwinik, pewny siebie choleryk, analityczny melancholik oraz spokojny i opanowany flegmatyk. Jednak współcześnie rozróżnia się o wiele więcej ich rodzajów. Jak do nich dopasować kuchnię? Jak sprawić, by osoba o danych predyspozycjach dobrze czuła się w kuchennej przestrzeni?

Silna i zdecydowana osobowość

Jeśli powyższy opis pasuje do Twojej osoby, powinieneś urządzić kuchnię wykorzystując mocne, kontrastowe barwy (np. czarną i czerwoną). Wyposażenie kuchni dobrze, by miało ostre, proste linie i błyszczące fronty. Taka aranżacja jest odważna i nowoczesna, przez co dobrze odda Twojego ducha.

Okap Laveo Solano

Kreatywność ciekawa świata

Stare, pofabryczne pomieszczenia początkowo były wykorzystywane jako pracownie dla artystów. A to dzięki ich dużej niepodzielonej ścianami przestrzeni oraz dobremu doświetleniu zapewnianemu przez ogromne okna. Nie dziwi więc fakt, że industrialne wnętrza pasują przede wszystkim do osób kreatywnych, ciekawych świata. Styl ten zakłada stosunkowo dużą dowolność aranżacji, będzie więc przestrzenią dla spełnienia swojej kreatywności.

Zlewozmywak Laveo Trzynastka

Minimalizm ponad wszystko

Lubisz czyste, skromne przestrzenie? Jesteś osobą, która nie lubi dużej ilości zbędnych gadżetów? Zachęcamy do urządzenia kuchni w stylu minimalistycznym. Będą w niej przeważały podstawowe kolory (np. czarny i biały), proste kształty i ukrycie możliwie dużej ilości rzeczy w zabudowanych szafkach.

Zlewozmywak Laveo KING

Bo kocham naturę

Nawet mieszkając w bloku można wyrazić swoje umiłowanie do natury. By to zrobić, w kuchni wykorzystajmy jak najwięcej elementów z naturalnego, niemalowanego drewna (blatów, desek, pojemników etc.). Dopełnijmy je beżami i bielami oraz roślinnością w żywozielonych barwach.

Zlewozmywak Laveo CELIA


źródło i zdjęcia: Laveo

Kuchnia dopasowana do osobowości właściciela? To proste!

Firma powiązana:

Laveo

Telefon 42 715 41 33
www.laveo.pl
bok@laveo.pl

Laveo
Zobacz produkty: