Porady

Gadżet dla kibica - zrób to sam!

Gdy sportowe emocje sięgają zenitu, przyda się gadżet, który pomoże wyrazić poparcie dla ulubionej drużyny. Dremel podpowiada, jak wykonać łapkę, z którą kibicowanie podczas finału będzie bardzo radosne!

Potrzebne materiały

Krok 1

Odrysuj wzór łapki na kartce papieru w rozmiarze A3, a następnie, używając ołówka i kalki technicznej, przenieś jej kontur na sklejkę. Potrzebne będą dwie łapki - z uchwytem i bez. Zamocuj nasadkę do cięcia (565) do narzędzia wielofunkcyjnego, np. Dremel® 4200 i ostrożnie wytnij ze sklejki dwa narysowane wzory.

Wzór łapki

Wycinanie łapki

Krok 2

Oszlifuj krawędzie wyciętej łapki i uchwytu przy pomocy narzędzia wielofunkcyjnego i taśmy szlifierskiej EZ SpeedClic (SC407). Twoja łapka będzie doskonale pasowała do każdej dłoni - małej i dużej - nawet najmłodsi będą mogli dopingować swoich ulubieńców.

Szlifowanie krawędzi wyciętej łapki

Krok 3

Nadszedł czas, by ożywić łapkę kolorem. Najpierw pomaluj białą lub czerwoną farbą w aerozolu jedną stronę łapki i poczekaj, aż wyschnie. Następnie zrób to samo z drugą stroną łapki, tak aby łapka nie tylko wydawała odgłosy, lecz także przykuwała wzrok.

Krok 4

W tym kroku ponownie przyda Ci się znowu narzędzie wielofunkcyjne Dremel® 4200. Narysuj dwa punkty u podstawy dłoni. Do narzędzia wielofunkcyjnego załóż spiralne, uniwersalne końcówki do cięcia (561). Następnie połóż drugą łapkę pod spód i wywierć w obu dwa otwory na wylot.

Krok 5

Owiń taśmę wokół uchwytu, rozpoczynając od dołu. Uważaj, aby krawędzie taśmy zawsze nieco na siebie zachodziły, tak aby nie pozostały żadne puste miejsca. Zabezpiecz końcówki taśmą samoprzylepną.

Krok 6

Włóż ołówek między obie łapki, aby zachować odpowiednią odległość i przeciągnij sznurek przez wywiercone otwory. Zwiąż na supeł i gotowe! Możesz już głośno i radośnie dopingować swoją drużynę!

źródło i zdjęcia: Robert Bosch Sp. z o.o. marka Dremel

Gadżet dla kibica - zrób to sam!

Firma powiązana:

Robert Bosch Sp. z o.o.

Telefon 801 100 900
www.bosch-professional.com

Robert Bosch Sp. z o.o.
Zobacz produkty: