Porady

Aranżacja wnętrza w kolorach ziemi

Beże, brązy i czerwienie pozwolą stworzyć wnętrze, które będzie sprzyjać odprężeniu, wprawiając domowników w pozytywny nastrój. Wystarczy sięgnąć po kolory z nowej, inspirowanej żywiołami kolekcji Tikkurila Minerals.

Naturalne barwy ziemi doskonale wpisują się w najróżniejsze aranżacje, tworząc ciepły i urokliwy wystrój.

Subtelne tło

Odcień głębokiego beżu V484 Driftwood na ścianach to pomysł, który świetnie sprawdzi się w połączeniu z wyrazistymi elementami wyposażenia wnętrz. Komoda pomalowana własnoręcznie na intrygujący kolor M425 Beetroot oraz biurko w odcieniu Y500 Wrought Iron nadadzą pomieszczeniu zupełnie nowe oblicze.

Ściana w salonie pomalowana kolorem V484 Driftwood

Duet różnych tonacji czerwieni

To propozycja dla miłośników nieoczywistych rozwiązań, którzy cenią sobie wyraziste zestawienia kolorystyczne. Kompozycja odcieni N405 Terracotta i S471 Etruscan z palety Tikkurila Minerals na ścianach idealnie podkreśli harmonijny klimat pomieszczenia. Na takim tle świetnie sprawdzą się minimalistyczne meble i dodatki w neutralnych tonacjach, a niebanalny parawan pomalowany na kolor Y487 Piazza stylowo dopieści aranżację.

Ściany pomalowane kolorami N405 Terracotta i S471 Etruscan z palety Tikkurila Minerals

Odcienie ziemi i dodatki z naturalnych materiałów

Przedpokój to pierwsze miejsce, które widzimy po wejściu do domu, dlatego warto stworzyć w nim przytulną atmosferę, by już od progu otaczała nas swym ciepłem. Można ją uzyskać, dzięki zestawieniu barw z kolekcji Tikkurila Minerals. Odcienie ziemi będą gustownie komponować się z wykonanymi z naturalnych materiałów elementami wyposażenia, jak np. drewnianym regałem czy podłogą. By być jeszcze bliżej natury, całość wystarczy dopełnić zielenią roślin.

źródło i zdjęcia: Tikkurila Polska S.A.

Aranżacja wnętrza w kolorach ziemi

Firma powiązana:

Tikkurila Polska S.A.

Telefon 14 680 56 00, infolinia 801 88 99 65, 22 310 95 55
www.tikkurila.pl, www.tikkurilapotegakolorow.pl
tikkurilapolska@tikkurila.com

Tikkurila Polska S.A.
Zobacz produkty: