Porady

Detale, które definiują wystrój łazienki – premiera baterii Cynia

16.07.2012

Elegancki drobiazg, który przykuwa wzrok. Detal, który od razu zwraca naszą uwagę. Umiejętne podkreślenie wystroju wnętrza jednym, wyjątkowym szczegółem na długo zapada w pamięć i potrafi zdefiniować aranżację. Z takiego założenia wyszła firma Deante, tworząc serię baterii Cynia.

Detale, które definiują wystrój łazienki – premiera baterii Cynia. Aranżując łazienkę czy też kuchnię, kierujemy się indywidualnym gustem i upodobaniami. Jednocześnie staramy się, by zagościły w niej najnowsze trendy kreowane przez projektantów i designerów. Nie zawsze jest to zadanie łatwe. Gdy w katalogach dominują kanty, nam podobają się krągłości, a kiedy promowane są opływowe kształty, my wolelibyśmy ostrzejsze formy.

Z pomocą przychodzi tu nowa seria baterii Cynia marki Deante, w ramach której dostępne są baterie wannowe, natryskowe, umywalkowe i bidetowe, a także kuchenne o głowicach 35 mm. Wszystkie łączą w sobie subtelne krągłości z elegancką surowością kantów. Połączenie to dokonane zostało w sposób na tyle subtelny i spójny, że całość tworzy niezwykle elegancką formę, która doskonale sprawdzi się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i przy bardziej klasycznym wystroju.

Tworząc linię baterii Cynia, braliśmy pod uwagę potrzeby naszych klientów, których często nie satysfakcjonuje jednoznaczny wybór: kanty czy krągłości – mówi Katarzyna Zaręba, Product Manager grupy baterii Deante. – Baterie z tej serii stanowią uniwersalne rozwiązanie dla osób, które nie chcą decydować się na jeden, dominujący trend w wystroju łazienki. O wyglądzie naszej łazienki decyduje wiele czynników – kolor ścian, kształt wanny czy forma umywalki, jednak ostatnie słowo zawsze należy do drobnych, ale charakterystycznych elementów wyposażenia.

Ciekawa bateria, wyróżniająca się oryginalnym designem, stanowić może detal, który zadecyduje o finalnym charakterze pomieszczenia. Chromowane powierzchnie oraz smukła i delikatna linia baterii z serii Cynia mogą odmienić wystrój łazienki i kuchni, stanowiąc akcent, który od razu przykuje wzrok i przyciągnie uwagę oryginalną i niepowtarzalną formą.

Dostępność aż czterech, jednolitych stylistycznie produktów w ramach jednej linii, pozwala na zachowanie spójności w wystroju każdej łazienki. W mniejszych wnętrzach można zastosować baterię umywalkową i wannową lub natryskową, zaś w bardziej przestronnych łazienkach w armaturę Cynia wyposażyć można wszystkie elementy ceramiczne – od umywalki po bidet. Ten charakterystyczny detal znajdzie miejsce zarówno w łazience urządzanej od nowa jak i we wnętrzu służącym nam od lat, którego wystrojowi nada nowego blasku.

Źródło: Deante

Więcej

Firma powiązana:

Deante

Telefon 42 638 30 00, 800 242 515
www.deante.pl
deante@deante.pl

Deante