Porady

Beckers: Dobre wejście ma znaczenie - pomysły na aranżację przedpokoju

05.01.2017

Utęsknione powroty do domu czy serdeczne powitania gości mogą być jeszcze przyjemniejsze, jeśli zadbamy o odpowiednią aranżację przedpokoju. Ta część domu jest jego wizytówką i kształtuje wyobrażenie o całym wnętrzu, warto więc zwrócić uwagę nie tylko na podstawową funkcję użytkową tej przestrzeni, ale także zadbać o aspekt estetyczny.

Dodatkowo ustawienie lustra w przedpokoju sprawi, że odbijane w nim światło rozświetli pomieszczenie i optycznie je powiększyPrzy aranżowaniu wystroju mieszkania przedpokój, nieraz postrzegany wyłącznie jako strefa buforowa i komunikacyjna, jest często traktowany po macoszemu. Wystarczy jednak odpowiednia stylistyka wykończenia i kilka motywów dekoracyjnych, by stworzyć gustowne i funkcjonalne miejsce spotkań, zapraszające do domu.

Jasne i stonowane barwy nadadzą wnętrzu elegancki, ponadczasowy charakter. Kolory ziemi wytworzą dodatkowo spokojną atmosferę, która tuż po przekroczeniu progu będzie działać relaksująco i zachęci do odpoczynku w domowym zaciszu.

Jasne i stonowane barwy nadadzą wnętrzu elegancki, ponadczasowy charakterZastosowanie jednego wyróżniającego akcentu, jak na przykład drzwi w intensywnym, żywym kolorze, to sposób na szybkie uzyskanie modnej i nowoczesnej aranżacji. Szeroki wybór odcieni emalii Beckers Designer Universal pozwoli stworzyć barwne  kompozycje, które będą odzwierciedlały indywidualny styl i charakter mieszkańców. Tak ciekawy, przykuwający uwagę motyw przy wejściu z pewnością zachęci do wizyty w mieszkaniu i poznania całego jego wystroju.

Radosne kolory w ciepłej tonacji sprawią, że nawet w środku zimy poczujesz się jak na słonecznej plażyRadosne kolory w ciepłej tonacji sprawią, że nawet w środku zimy poczujesz się jak na słonecznej plaży. Pogodne barwy nie tylko szybko nas ogrzeją po powrocie z chłodnego dworu, ale także wywołają uśmiech na twarzy i pozytywnie nastroją na resztę dnia. Dodatkowo ustawienie lustra w przedpokoju sprawi, że odbijane w nim światło rozświetli pomieszczenie i optycznie je powiększy.

Więcej pomysłów na aranżację przedpokoju z Beckers dostępnych jest na stronie http://beckers.pl/inspiracje/przedpokoj.

źródło i zdjęcia: Tikkurila Polska S.A.

Firma powiązana:

Tikkurila Polska S.A.

Telefon 801 88 99 65, 22 310 95 55
www.beckers.pl
tikkurilapolska@tikkurila.com

Tikkurila Polska S.A.