Porady

Ferro: Jak zmniejszyć zużycie wody w domu?

08.07.2016

Od czego zacząć? Najlepiej od zmiany nawyków dotyczących: mycia zębów, golenia przy zakręconym kranie, zamiany częstego pluskania w wannie na ekonomiczny prysznic, rezygnacji z mycia naczyń pod bieżącą wodą na rzecz spłukiwania ich oszczędnym strumieniem, regulacji spłuczki toaletowej tak, aby napełniała się mniejszą ilością wody, itp. Warto również zreperować kapiący kran i cieknącą toaletę. Już po kilku miesiącach okaże się, że jesteśmy "na plusie".

Zachęcona do takich proekologicznych działań czteroosobowa rodzina po roku może odłożyć na wakacje nie mniej niż tysiąc złotych.

Z FERRO ekologicznie, modnie i praktycznie

FERRO VerdeLinePodążając tym śladem możemy poszukać dalszych oszczędności w zastosowaniu urządzeń opartych na najnowszych technologiach związanych z przepływem wody. Dlatego FERRO, zwracając uwagę na rosnące potrzeby Klienta w tym zakresie, proponuje zaawansowany technologicznie i ciekawy wzorniczo zestaw baterii umywalkowych i natryskowych VerdeLine.

VerdeLine to nowa koncepcja baterii, w której zachowano dotychczasowe funkcje produktu wzbogacając je w nowoczesne urządzenia oszczędzające wodę: w bateriach umywalkowych -perlator najnowszej generacji FERROAirMix z funkcją samousuwania kamienia wapiennego EasyClean oraz głowicę z blokadą FERROClick, natomiast w bateriach natryskowych, wannowych oraz w rączkach prysznicowych - ogranicznik wypływu wody FERROEcoSave.

Tym samym, po bateriach bezdotykowych (Senseo) i termostatycznych, propozycja FERRO jest kolejnym krokiem producenta w stronę współpracy na rzecz środowiska. Firma, dzieląc się najlepszymi rozwiązaniami z szerokim odbiorcą, propaguje świadomość proekologiczną.

ZOBACZ FILM JAK ZMNIEJSZYĆ ZUŻYCIE WODY

źródło i zdjęcia: Ferro S.A.

Firma powiązana:

Ferro S.A.

Telefon 12 256 21 00
www.ferro.pl
info@ferro.pl

Ferro S.A.