Porady

Lhoist: Zdrowe i śnieżnobiałe tynki na lata

01.07.2016

Trwalszy i bardziej odporny na uszkodzenia tynk dzięki zastosowaniu wapna hydratyzowanego. Utwardzona powierzchnia zapewnia większą odporność na uszkodzenia. Tynki wapienne wyprodukowano w 100% z naturalnych złóż i są odporne na korozję biologiczną.

  • Zapobiegają powstawaniu grzybów i wykwitów
  • Szczególnie rekomendowane dla osób z alergiami
  • 100% naturalne składniki
  • Bez dodatków syntetycznych i sztucznych barwników

Super-białe tynki

"Superbiałe" charakteryzuje się najwyższym stopniem białości. Odpowiednio przygotowana zaprawa, zminimalizuje koszty malowania w celu uzyskania śnieżnobiałego efektu. Brak konieczności podwójnego malowania. Mniejsze koszty gotowego tynków niż przy stosowaniu zapraw gotowych. Mniejsze zużycie farb.

Dobrze się kładzie

Wysoka plastyczności urabialność pozwoli Ci łatwo przygotować zaprawę. Znakomity współczynnik powierzchni właściwej BET pozwala na skrócenie czasu mieszania w celu uzyskania jednolitej konsystencji zaprawy tynkarskiej. Stosowanie wapna "Superbiałego" znacznie obniża koszty przygotowania tynku. Szybkie i wygodne przygotowanie zaprawy. Odpowiednia plastyczność i łatwość aplikacji. Tynki twarde i bardziej odporne na uszkodzenia. Zwiększona wydajność zaprawy. Obniżenie kosztu tynku.

źródło i zdjęcia: Lhoist Polska

Firma powiązana:

Lhoist Polska

Telefon 77 45 16 200, cok 77 45 16 368, 375, 376, 379
www.lhoist.pl
cok@lhoist.com

Lhoist Polska