Porady

TAURON: Tani gaz i prąd i jeszcze więcej…

11.04.2016

TAURON stale rozwija ofertę, dostosowując ją do zmieniających się oczekiwań Klientów. Firma systematycznie bada opinie i potrzeby klientów, aby jak najlepiej móc aktualizować ofertę o elementy, które są realnie oczekiwane na rynku.

Już teraz – zarówno gospodarstwa domowe jak i firmy – mogą wybierać z bogatego wachlarza produktów energetycznych z gwarancją ceny, produktów z usługą Serwisant 24H, produktów specjalistycznych takich jak Pompa Ciepła czy EKO Ogrzewanie oraz szeregu funkcjonalności takich jak e-faktura i e-BOK. Od niedawna TAURON oferuje także klientom, którzy aktualnie korzystają z gazu, możliwość zakupu błękitnego paliwa w niskiej cenie. 

TAURON stale rozwija ofertę, dostosowując ją do zmieniających się oczekiwań Klientów

Decydując się na gaz lub prąd w TAURONIE, klienci mogą skorzystać z mechanizmu chroniącego ich przed podwyżkami oraz z takiego, który zapewnia im możliwość wyboru korzystniejszej oferty w przypadku spadku cen taryfowych. Mają też możliwość dopasowania okresu trwania cennika w zależności od swoich potrzeb. TAURON daje możliwość zakupu oferty w dowolnym kanale sprzedaży – internetowym, stacjonarnym, telefonicznym lub korespondencyjnym.

źródło i zdjęcia: TAURON