Porady

Kessel: Jak się ustrzec przed zalaniem piwnicy?

07.03.2016

Zagrożenie przepływem zwrotnym dotyczy inwestorów, właścicieli domów i firm remontowych ponieważ to właśnie na nich spoczywa obowiązek zabezpieczenia budynku przed zalaniem.

W związku z coraz częściej występującymi ulewnymi deszczami powodującymi lokalne podtopienia warto zawczasu zabezpieczyć swoją piwnicę przed zalaniem montując odpowiednie urządzenie przeciwzalewowe.

KESSEL oferuje nowe standardy ochrony przed przepływem zwrotnym i wodą w piwnicy

Produkty z serii Staufix SWA, Staufix FKA und Pumpfix F są wykonane z wysokiej jakości materiałów i dzięki temu są bezpieczne dla użytkowników. Wszystkie proponowane rozwiązania są nowatorskie i niezawodne pod kątem montażu, obsługi i konserwacji. Elastyczny system modułowy pozwala znaleźć urządzenie najlepiej pasujące do danej sytuacji budowlanej.

Zawór zwrotny z pompą Pumpfix F

Do zabudowy wewnątrz budynków w płycie podłogowej lub na swobodnym przewodzie kanalizacyjnym

Zawór zwrotny z pompą do ścieków zawierających fekalia i bez fekaliów. Do zabudowy wewnątrz budynków w płycie podłogowej lub na swobodnym przewodzie kanalizacyjnym.
więcej informacji o Pumpfix F

Zawór zwrotny Staufix FKA

Zawór zwrotny do ścieków zawierających fekalia i bez fekaliów w wersji Komfort lub Standard. Do zabudowy wewnątrz budynków w płycie podłogowej lub na swobodnym przewodzie kanalizacyjnym.
więcej informacji o Staufix FKA

Zawór zwrotny Staufix SWA

Do zabudowy wewnątrz budynków w płycie podłogowej lub na swobodnym przewodzie kanalizacyjnym

Zawór zwrotny do ścieków bez fekaliów. Do zabudowy wewnątrz budynków w płycie podłogowej lub na swobodnym przewodzie kanalizacyjnym.
więcej informacji o Staufix SWA

Pozostałe produkty przeciwzalewowe

źródło i zdjęcia: KESSEL

Firma powiązana:

Kessel

Telefon 71 774 67 60, 71 774 67 62
www.kessel.pl
kessel@kessel.pl

Kessel