Porady

KLAFS: Design w saunie – uczta dla zmysłów

23.12.2015

Relaksujemy się na wiele sposobów i poprzez wszystkie zmysły. Przyjemne ciepło, miły zapach i piękne otoczenie pobudzają wydzielanie endorfin wpływających na nasze doskonałe samopoczucie. Aby osiągnąć najwyższą przyjemność nasze ciało i umysł muszą doświadczyć prawdziwej "uczty dla zmysłów" nierozerwalnie związanej z odczuwaniem przyjemności na wielu poziomach – psychicznym, fizycznym, a nawet duchowym.

Ciepło otulające nasze ciało, gdy za oknem wieje wiatr, sprawi nam najwięcej przyjemnościNie musimy daleko szukać pomysłu na doskonały wypoczynek. W okresie zimowym wybieramy przede wszystkim saunę, która oprócz funkcji relaksacyjnych wpływa na nasze zdrowie. Ciepło otulające nasze ciało, gdy za oknem wieje wiatr, sprawi nam najwięcej przyjemności. Ucieczka od zimowej rzeczywistości nigdy nie była prostsza. Mimo to poszukujemy miejsc idealnych, w których będziemy się czuć doskonale nie tylko fizycznie. Nawet w strefie SPA design odgrywa ogromną rolę. Z prostego powodu. Piękno otaczających przedmiotów daje nam poczucie życia w lepszej rzeczywistości.

Design w strefie SPA obejmuje bardzo wiele elementów mimo, że doskonałym kierunkiem w jej projektowaniu jest minimalizmDesign w strefie SPA

Design jest nieodłącznym elementem wnętrz. Ten trend dotyczy również stref SPA. Projektanci, designerzy, architekci, artyści dostrzegli rolę zmysłu wzroku w sposobie odbierania rzeczywistości, odczuwania przyjemności Design w saunie to po prostu doskonały projektoraz doznań psychofizycznych. W efekcie nowoczesne pomieszczenia są zaaranżowane z wielką starannością i dbałością o najmniejszy szczegół. Design w strefie SPA obejmuje bardzo wiele elementów mimo, że doskonałym kierunkiem w jej projektowaniu jest minimalizm. Odprężająca kąpiel w otoczeniu naturalnych materiałów, takich jak drewno, ergonomiczne siedziska zapewniające wygodę oraz nowoczesne i przyjemne w odbiorze oświetlenie wpływają na komfort użytkowania. Wnętrze kabiny powinno mieć swój własny, niepowtarzalny klimat i nastrój. Design w saunie to po prostu doskonały projekt.

Sztuka pięknego relaksu

Nowoczesna sauna jest wielofunkcyjna i łączy piękno z komfortem użytkowania. Decydując się na zakup sauny warto zastanowić się nad stworzeniem rozbudowanej, prywatnej strefy wypoczynku. Należy zadbać, aby cechowały ją naturalność, ciepło, piękne detale i nastrój wykreowany oświetleniem. Tak zaaranżowana oaza wypoczynku podziała na wszystkie zmysły, odpręży i zregeneruje. Saunę można dowolnie zaprojektować dopasowując ją do wymiarów i kształtów wnętrza. Wybór ze względu na stylistykę oraz funkcje urządzeń jest ogromny. Saunę można wyposażyć w dodatkowe elementy jak np. oparcie podczerwieni InfraPLUS, panel świetlny BELLAVEDA czy system Sanarium®. W programie KLAFS znajdziemy zarówno gotowe rozwiązania, jak i projekty indywidualne, skrojone na miarę pomieszczenia.

źródło i zdjęcia: 

Firma powiązana:

Klafs

Telefon 61 438 39 20
www.klafs.pl
info@klafs.pl

Klafs