Porady

PURMO: Ciepło przy świątecznym stole

18.12.2015

Za kilka dni nadejdzie kalendarzowa zima, a wraz z nią najchłodniejsze dni w roku… Ale tylko na zewnątrz. W naszych domach zaczyna się okres przepełniony rodzinnym ciepłem i radością płynącą ze wspólnie spędzanego czasu. W tym wyjątkowym momencie roku warto zadbać o dobrą atmosferę w swoim otoczeniu.

Ciepłe wnętrza

Życie rodzinne najczęściej koncentruje się w kuchni i w salonie, dlatego pomieszczenia te zasługują na szczególną uwagę. Jeśli dodatkowo nasze wnętrze cechuje się niewielkim metrażem, warto rozważyć wybór grzejnika o pionowej orientacjiSzeroka oferta produktów marki Purmo ułatwia wybór grzejnika dopasowanego do naszych potrzeb i stylu oraz wielkości wnętrza. Miłośnikom klasyki z pewnością przypadną do gustu modele inspirowane stylem rustykalnym. Jeśli dodatkowo nasze wnętrze cechuje się niewielkim metrażem, warto rozważyć wybór grzejnika o pionowej orientacji. Jednym z modeli o takim kształcie jest Purmo Vertical, który dostępny jest już od szerokości 300 mm. Model ten jest niezwykle funkcjonalny, a dodatkowo może stanowić element dekoracyjny. Profilowana przednia płyta nadaje mu wizualnej lekkości. Osoby ceniące elegancki minimalizm z pewnością zadowoli grzejnik płytowy Tinos V, którego ozdobny panel czołowy wraz z osłonami bocznymi tworzy jeden element.

Ciepło rodzinne

Kiedy Purmo dba o komfort cieplny, my możemy skoncentrować się na tym co najważniejsze, czyli na pielęgnowaniu rodzinnych relacji. Warto zaangażować bliskich już w sam proces świątecznych przygotowań. Tworzenie ozdób na choinkę, pieczenie pierniczków czy lepienie pierogów to wspaniała okazja do wspólnego spędzania czasu i celebrowania tych wyjątkowych dni. Ocieplaniu rodzinnej atmosfery sprzyjają też wspomnienia. Świąteczne spotkania to dobra okazja, aby otworzyć stare albumy ze zdjęciami i przejrzeć zgromadzone pamiątki. Możliwe, że zostały na nich uwiecznione stare piece kaflowe, które dzisiaj zastępują w naszych domach nowoczesne grzejniki.

źródło i zdjęcia: Rettig Heating

Firma powiązana:

Rettig Heating

Telefon 22 544 10 00
www.purmo.pl
purmow@purmo.pl

Rettig Heating