Porady

PURMO: Jak znaleźć fachowego instalatora ogrzewania podłogowego?

27.11.2015

Planując remont mieszkania czy domu szukamy sprawdzonej ekipy wykonawczej, bo zależy nam, by prace zostały zrealizowane w terminie. Ważna jest też jakość usług, a więc najczęściej pytamy znajomych i liczymy na znalezienie osoby z polecenia. Jeżeli jednak rekomendowany instalator ma zajęty grafik to warto sprawdzić dostępność certyfikowanego fachowca na stronie producenta.

Każdy, kto remontował mieszkanie potwierdza, że znalezienie rzetelnego specjalisty to gwarancja profesjonalnie wykonanej instalacji oraz jej odbioru w określonym terminie. W wielu przypadkach prace trwają o wiele dłużej niż powinny, a inwestorzy skarżą się na jakość realizowanych usług. Jeżeli nie mamy możliwości zatrudnienia instalatora ogrzewania podłogowego z polecenia to warto skorzystać z bazy wykonawców np. Purmo.

Na stronie producenta jest aktywna wyszukiwarka, dzięki której w łatwy i szybki sposób zlokalizujemy certyfikowanego wykonawcę w naszym mieście lub najbliższej okolicy

Na stronie producenta jest aktywna wyszukiwarka, dzięki której w łatwy i szybki sposób zlokalizujemy certyfikowanego wykonawcę w naszym mieście lub najbliższej okolicy. Wystarczy wejść na podstronę "klienci indywidualni", a potem w zakładkę "ludzie – polecani instalatorzy".

Z pomocą wyszukiwarki stworzymy listę swoich kontaktów do profesjonalnych instalatorów w promieniu, aż do 100 km. Aktualnie w bazie, tzw. Klubie Polecanego Instalatora, zrzeszonych jest ponad 300 przeszkolonych wykonawców pracujących na terenie całej Polski. Podstawowym kryterium przyjęcia nowego członka do Klubu jest szkolenie techniczne przeprowadzone przez eksperta Purmo oraz udokumentowane doświadczenie w zakresie zastosowania systemów ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego oraz systemów instalacyjnych firmy.

Ponadto marka organizuje w ciągu roku szereg szkoleń i warsztatów dla członków Klubu, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem:

- "Instalatorzy chętnie uczestniczą w organizowanych przez nas spotkaniach czy dyskusjach panelowych, bo dzięki nim są na bieżąco z informacjami nt. nowoczesnych technologii. Poza tym mają możliwość wymiany doświadczeń z innymi osobami z branży oraz ekspertami firmy. Stale szkolimy i omawiamy nowości produktowe, które pojawiają się na naszym rynku. W 2015 roku tematem przewodnim był nowoczesny system rurowy do instalacji grzewczych i wody użytkowej Cleverfit". – mówi Marcin Kotas, kierownik działu ogrzewania podłogowego Purmo.

Przysłowiową "wisienką na torcie" jest też możliwość zamówienia bezpłatnego doboru niezbędnych elementów instalacji ogrzewania podłogowego. Aby otrzymać przygotowaną przez ekspertów Purmo profesjonalną kalkulację z wyceną systemu, wystarczy wypełnić formularz na stronie www.purmo.pl oraz przesłać wymagane dokumenty. Opracowanie otrzymamy mejlem w ciągu siedmiu dni roboczych.

źródło i zdjęcia: Rettig Heating

Firma powiązana:

Rettig Heating

Telefon 22 544 10 00
www.purmo.pl
purmow@purmo.pl

Rettig Heating