Porady

Uponor: Wszechstronne rozwiązania dla bezpiecznego i prostego montażu grzejników

24.11.2015

Dzięki kompleksowej ofercie elementów dedykowanych systemom centralnego ogrzewania, firma Uponor zapewnia wszystko, co niezbędne do bezpiecznej i szybkiej instalacji grzejników. Niezależnie od tego, czy planują Państwo montaż grzejników w nowym czy remontowanym domu, wszechstronność systemów Uponor sprawia, że są one najlepszym wyborem.

Szybki i ekonomiczny montaż systemów grzewczych

Szeroka gama naszych rozwiązań obejmuje rozwiązania odpowiednie do różnego typu grzejników. Posiadamy obszerny asortyment elementów systemowych do wszystkich spotykanych na rynku sposobów podłączeń, czy jest to tradycyjny trójnikowy system z głowicami termostatycznymi, czy też rozdzielaczowy z regulacją strefową.

Nasze systemy rur i połączeń wraz ze sprawdzoną gamą asortymentów pozwalają na realizację estetycznie nienagannych i w każdym calu profesjonalnych instalacji - zarówno w domach jednorodzinnych, jak i dużych obiektach komercyjnych.Szeroka gama naszych rozwiązań obejmuje rozwiązania odpowiednie do różnego typu grzejników

Uponor dostarcza dwie metody podłączania grzejników, a każda z nich pozwala zaoszczędzić czas. Bez względu na to, czy zostaną wykorzystane rury wielowarstwowe MLC czy rury PEX, Uponor zawsze dostarcza kompletne systemy rurowe, który są kompatybilne ze wszystkimi dostępnymi na rynku typami grzejników.

Niezawodne połączenia dla wszystkich rodzajów grzejników

  • Różnorodność elementów do różnych typów instalacji,
  • Łatwe planowanie, niskie spadki ciśnienia,
  • Proste wymiarowanie i wykonywanie specyfikacji strat ciśnienia.

źródło i zdjęcia: Uponor

Firma powiązana:

Uponor

Telefon 22 266 82 00, 801 000 425
www.uponor.pl/instalacje
recepcja@uponor.com

Uponor