Porady

Rejs: sprytni zmieszczą w kuchni więcej!

23.08.2015

Wiele gospodarstw domowych zmaga się na co dzień z nie lada wyzwaniem. Jak bowiem pomieścić w kuchni wszystkie niezbędne sprzęty, gdy do dyspozycji najczęściej mamy małą przestrzeń? Dodatkowo przechowywanie wszystkiego w szafkach nie jest takie proste – trudno bowiem odpowiednio zagospodarować przestrzeń, która również nakłada na nas ograniczenia poprzez konkretne wymiary, liczbę półek etc.

Walcz o swoją przestrzeń
Z pewnością znajdziesz u siebie w kuchni także wolną, wąską przestrzeń między szafkami. Wbrew pozorom nie jest to obszar stracony. W tym temacie również możesz liczyć na podpowiedź firmy Rejs. Polski producent przygotował spory wybór carg mini bocznych, czyli półek zawieszonych na metalowym stelażu. Wpasowują się one idealnie w wąskie przestrzenie, dając Ci możliwość swobodnego dostępu do przechowywanych produktów, czy przedmiotów. Jest to możliwe dzięki prowadnicom pełnego wysuwu w linii Variant Plus, Maxima i Maxima EVO.

Carga dostępne dzięki firmie Rejs odpowiadają na wiele potrzeb. W standardzie każda wersja, niezależnie od linii produktowej, posiada dwie półki, z opcją montażu dodatkowego poziomu. Umożliwi Ci to przechowywanie większej liczby niskich przedmiotów.

Chciałbyś wykorzystać wąską przestrzeń dla przechowywania bardziej specyficznych obiektów? Rejs zadbał i o to. W gamie oferowanych przez siebie produktów proponuje Ci cargo mini boczne do przechowywania blach, czy ręczników. Podobnie, jak w przypadku szuflady pod zlew możemy tu liczyć, w linii Variant Plus, Maxima i Maxima EVO, na systemy z miękkim dociągiem.

Przestrzeń dla każdego
Wbrew pozorom proponowane rozwiązania nie są wcale luksusem, na który pozwolić mogą sobie nieliczni. Rejs dostosował swoją ofertę do klientów o różnych możliwościach finansowych - od wersji ekonomicznej (Linia Variant) poprzez komfortową (Linia Variant Plus) i kategorię premium (Linia Maxima i Linia Maxima EVO). Pomogą Ci one zyskać coś, co doceniać będziesz przez lata – przestrzeń i swobodę w Twojej kuchni.

Dla osób sprytnych i pomysłowych nie ma jednak rzeczy niemożliwych! Przy odrobinie zaangażowania znaleźć można ciekawe rozwiązania, które pozwolą wykorzystać kuchenną przestrzeń w pełni. Warto zacząć od dokładnego przyjrzenia się swojej kuchni i zidentyfikowania miejsc
z potencjałem przestrzennym.

Zacznijmy „u źródła”
Najwięcej miejsca marnuje się w kuchni pod zlewem. Jesteśmy pewni, iż podzielasz nasze zdanie. Problemów przysparza tu przede wszystkim syfon od zlewu, który uniemożliwia zamontowanie klasycznych szuflad w tym obszarze. Jednak tylko pozornie! Polska firma Rejs podsuwa nam doskonałe rozwiązanie na tę przestrzeń – szufladę frontową pod zlew. Jej kształt jest idealnie dopasowany do szafek z syfonem.

Ładowność proponowanego przez Rejs systemu wynosi do 30 kg, co pozwala przechowywać w zasięgu ręki najpotrzebniejsze sprzęty, czy środki czystości. Dodatkowym atutem jest z pewnością zastosowanie wysokiej klasy prowadnic z miękkim dociągiem. Dzięki temu nie musisz już więcej przejmować się niedomkniętymi szufladami.

źródło i zdjęcie: Rejs

Firma powiązana:

REJS Sp. z o.o.

Telefon 54 280 56 51
www.rejs.eu

REJS Sp. z o.o.