Wizyt: 64339

Rehau

Systemy okienne i drzwiowe z PCV i RAU-FIPRO®

Telefon 61 84 98 400
Faks 61 84 98 401
E-mail poznan@rehau.com

Adres Poznańska 1 A , 62-081 Przeźmierowo, Baranowo

REHAU od ponad 70 lat na świecie i 25 lat w Polsce zawsze dążył do tworzenia innowacji, które umożliwiają wykorzystywanie materiałów polimerowych. Byliśmy i jesteśmy wszędzie tam, gdzie można zastąpić konwencjonalne materiały bardziej „zdolnymi” polimerami. Pod jednym warunkiem – że ta zmiana wygeneruje nową wartość dodaną dla naszych klientów – pozwoli im robić coś lepiej, szybciej, bezpieczniej, sprawniej,... Czytaj dalej

REHAU od ponad 70 lat na świecie i 25 lat w Polsce zawsze dążył do tworzenia innowacji, które umożliwiają wykorzystywanie materiałów polimerowych. Byliśmy i jesteśmy wszędzie tam, gdzie można zastąpić konwencjonalne materiały bardziej „zdolnymi” polimerami. Pod jednym warunkiem – że ta zmiana wygeneruje nową wartość dodaną dla naszych klientów – pozwoli im robić coś lepiej, szybciej, bezpieczniej, sprawniej, bardziej efektywnie.

20 000 pracowników, w 54 krajach, na sześciu kontynentach jest partnerem klientów w wielu branżach – w przemyśle, motoryzacji, budownictwie, urządzaniu wnętrz. Jesteśmy na ziemi, pod wodą, w kosmosie, w samochodach, samolotach, meblach, oknach – gdziekolwiek nie spojrzysz i czegokolwiek nie dotkniesz, jest szansa,  że zastosowano tam rozwiązania REHAU.

REHAU wciąż jest w rękach jednej rodziny i to ma wielki wpływ na wartości firmy. Niezawodność, zaufanie i innowacyjne myślenie są elementami kultury, które widać na co dzień w każdym oddziale firmy. Innowacje mają szczególne znaczenie w takich obszarach jak efektywność energetyczna, energia odnawialna, gospodarka wodna, mobilność i życie ludzi w przyszłości.

Przez ponad 70 lat w REHAU podejmowano wiele odważnych i czasem trudnych decyzji. Na jednych kontynentach uczymy się na błędach, by wykorzystywać je do budowania sukcesów i rozwoju działalności w innych miejscach świata. Rozwijamy fabryki, tworzymy własne start-upy, wdrażamy innowacje, tworzymy nowe produkty, kończymy produkować inne. Każda decyzja jest podejmowana z ogromną odpowiedzialnością. Im jesteśmy więksi, im bardziej się rozwijamy, tym większą odpowiedzialność za ludzi i świat, który nas otacza, ponosimy. Uczymy się więc wiele każdego dnia, od naszych klientów, pracowników, siebie nawzajem, na błędach i na sukcesach – z wszystkiego wyciągamy wnioski.

Ten rok jest szczególny dla REHAU w Polsce. Ponad 25 lat temu zaczynaliśmy działać na polskim rynku w niewielkim wtedy składzie a dziś REHAU w Polsce to cztery lokalizacje, w tym biuro handlowe w Przeźmierowie, wciąż powiększany zakład produkcyjny w Śremie, centrum projektowe w Gliwicach oraz Shared Service Center w Poznaniu.

Dziękujemy naszym klientom, pracownikom, partnerom za wspólne ćwierć wieku.  To był dzięki wam dobry czas.

 

ODWIEDŹ PROFIL FIRMY NA FACEBOOKU

Zwiń

System okienny GENEO Rehau

System okienny GENEO Rehau
Lider w swojej klasie w zakresie efektywności energetycznej. innowacyjne profile z tworzywa...

System okienny SYNEGO Rehau

System okienny SYNEGO Rehau
50 % wyższa izolacyjność cieplna w porównaniu do okien standardowych. system ma 2 warianty – z...

System okienny Euro-Design 60 Rehau

System okienny Euro-Design 60 Rehau
REHAU Euro-Design 60 - ekonomiczne rozwiązanie, markowa jakość.

System okienny Brillant-Design Rehau

System okienny Brillant-Design Rehau
REHAU Brillant-Design - efektywna izolacja termiczna i różnorodność rozwiązań.

System okienny Nordic-Design plus Rehau

System okienny Nordic-Design plus Rehau
REHAU Nordic-Design plus - system z tworzywa kompozytowego RAU-FIPRO, o głębokości zabudowy...

Drzwi zewnętrzne GENEO

Drzwi zewnętrzne GENEO
System drzwiowy klasy premium z tworzywa kompozytowego, o głębokości zabudowy 86 mm.

Drzwi zewnętrzne Brillant-Design

Drzwi zewnętrzne Brillant-Design
System drzwi zewnętrznych z PVC o głębokości zabudowy 70 mm.

System drzwi zewnętrznych REHAU Brillant-Design

System drzwi zewnętrznych REHAU Brillant-Design
Pierwszy system drzwi zewnętrznych z PVC z certyfikatem do domów pasywnych.
Zobacz produkty: