Wizyt: 114566

DRUTEX S.A.

Okna i drzwi balkonowe z PVC

Telefon 59 822 91 01
Faks 59 822 91 03
E-mail drutex@drutex.com.pl

Adres Lęborska 31 , 77-100 Bytów

Jak przygotować się na anomalie pogodowe?

Coraz częściej w Polsce dają o sobie znać gwałtowne zjawiska pogodowe, które do niedawna traktowaliśmy wyłącznie jako anomalie pogodowe, a obecnie stanowiące powtarzające się dość regularnie groźne sytuacje atmosferyczne. Porywiste wiatry łamią nie tylko drzewa, ale wyrządzają wymierne straty w elementach konstrukcji budowlanych: uszkadzają dachy, zrywają linie energetyczne, zagrażając zdrowiu i życiu mieszkańców. Wydarzenia sprzed kilkunastu dni pokazują jak niebezpieczny może być żywioł i jak daleko idące skutki wywołuje. Tego rodzaju zjawiska podkreślają rolę i znaczenie stabilnego budownictwa, mogącego ochronić nas przed przykrymi konsekwencjami silnych wichur i burz.
Jak przygotować się na anomalie pogodowe?

Jak wybrać okna do pokoju dziecka?

Okna w dziecięcym pokoju pełnią wiele funkcji. Mają zapewniać właściwą wentylację, chronić przed zimnem i upałem oraz zapewniać spokojny sen dzięki dobrej izolacji akustycznej. Podpowiadamy, na co zwracać uwagę wybierając okna do pokoju najmłodszego członka rodziny.
Jak wybrać okna do pokoju dziecka?

Sposoby na optyczne powiększenie mieszkania

Kawalerki i małe, kompaktowe mieszkania wymagają od domowników pomysłowości i umiejętności designerskich, żeby nieduży metraż urządzić w sposób funkcjonalny, a jednocześnie estetyczny. Wszyscy chcemy, aby mieszkanie było przytulne, piękne, ale też musi oferować przestrzeń z wieloma możliwościami, bo przecież w takich pomieszczeniach liczy się każdy centymetr.
Sposoby na optyczne powiększenie mieszkania

Nadchodzi jesień, czas na regulację i konserwację okien!

Do jesieni i zimy trzeba się prawidłowo przygotować, tak żeby cieszyć się jej urokami, nawet w chłodne i wietrzne wieczory. Najprostszym i najrozsądniejszym wydaje się sprawdzenie jakości naszych okien, bo to one wpływają na nasz komfort i dobre samopoczucie wtedy kiedy na zewnątrz szaleją wichury.
Nadchodzi jesień, czas na regulację i konserwację okien!

Jak poradzić sobie z zaparowanymi oknami?

Zaparowane okna to problem znany większości. Borykamy się z nim szczególnie w okresie wiosennym i jesienno-zimowym. Wówczas bowiem mamy do czynienia ze znacznymi różnicami dobowymi temperatur oraz zwiększoną wilgotnością powietrza.
Jak poradzić sobie z zaparowanymi oknami?