Wizyt: 144740

DRUTEX S.A.

Okna i drzwi balkonowe z PVC

Telefon 59 822 91 01
Faks 59 822 91 03
E-mail drutex@drutex.com.pl

Adres Lęborska 31 , 77-100 Bytów

Okno Iglo Energy – system PVC

Okno Iglo Energy – system PVC

Idealne rozwiązanie dla wymagających! Nowoczesny design, innowacyjna technologia i wysoka energooszczędność zapewniająca obniżone rachunki za ogrzewanie to najważniejsze atuty systemu. To autorski system Drutex odpowiadający światowym trendom architektonicznym, wyposażony w innowacyjne, pierwsze tego rodzaju rozwiązania na rynku wśród producentów okien, wpływające na poprawę właściwości energooszczędnych. Jest idealnym systemem dla domów energooszczędnych i pasywnych!

Specyfikacja: nowoczesny kształt autorskiego profilu, zgodny z najnowszymi trendami w architekturze, 7-komorowe profile ramy i skrzydła wykonane wyłącznie z materiału pierwotnego, w klasie A, o głębokości zabudowy 82 mm; w standardzie pakiet szybowy 4/18/4/18/4 o współczynniku przenikania ciepła Ug = 0,5 W/(m2K), możliwość zastosowania pakietu czteroszybowego wypełnionego kryptonem o Ug = 0,3 W/(m2K); okno wyposażone w listwę podparapetową z uszczelką oraz ramkę stalową ocynkowaną; opcjonalnie ramka Swisspacer Ultimate dostępna w różnych opcjach kolorystycznych; okno wyposażone w system potrójnego uszczelnienia: zewnętrzne, wewnętrzne z EPDM i centralne ze spienionego EPDM, co gwarantuje świetne parametry przepuszczalności powietrza i wodoszczelności; w standardzie uszczelka wypełniająca dolny rowek okuciowy; wzmocnienie ramy – stalowe pełne (zamknięte), co wpływa na bardzo dobre właściwości w zakresie odporności na wiatr; bogata kolorystyka systemów umożliwiająca dowolną aranżację wnętrza. W ofercie dostępne są 43 barwy oklein.

Izolacyjność akustyczna Rw = 35-46 dB (w zależności od zastosowanych pakietów szybowych).
Współczynnik przenikania ciepła Uw = 0,6 W/(m2K)* ze wzmocnieniem z włókna szklanego dla szyb o współczynniku Ug = 0,3 W/(m2K) wypełnionych kryptonem; Uw = 0,79 W/(m2K)* ze wzmocnieniem stalowym i pakietem szybowym Ug = 0,5 W/(m2K).
*Dla okna 1230/1480 mm – CSI Czechy.

Zobacz produkty: