Salon na poddaszu

Ogromny potencjał aranżacyjny wnętrz na poddaszu wynika z ich nietypowego kształtu, który podyktowany jest zróżnicowaną konstrukcją połaci dachowej. Korzyści płynące z tego faktu można osiągnąć wyłącznie dzięki indywidualnemu podejściu do każdego wnętrza. Najważniejszym elementem tej układanki jest jednak światło, które poza aspektem wizualnym ma ogromny wpływ na nastrój panujący w budynku.
Salon na poddaszu

Nowoczesne sterowanie oknami dachowymi

Dla poprawy komfortu życia wykorzystujemy zdobycze nauki i techniki. Urządzenia elektryczne sterowane zdalnie to już standard w dzisiejszym świecie. Również od kilku lat w budownictwie zaznacza się ten trend. Szczególnie okna dachowe obsługiwane za pomocą pilota, bądź zintegrowanego systemu zdobywają uznanie.
Nowoczesne sterowanie oknami dachowymi

Jak uzyskać dopłaty do kredytów na budowę domów energooszczędnych?

Narodowy Fundusz Dopłaty do kredytów na budowę domów energooszczędnych Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przedstawił program dopłat do kredytów na budowę domów energooszczędnych. W programie określone zostały wymagania dotyczące izolacyjności cieplnej przegród zewnętrznych (w tym okien połaciowych).
Jak uzyskać dopłaty do kredytów na budowę domów energooszczędnych?

Rozwiązania na upalne dni

W ostatnich tygodniach upały nas rozpieszczają - tak przynajmniej twierdzą przebywający na wakacjach nad polskim morzem turyści. Jest jednak spora grupa niezadowolonych, którzy wysokie temperatury muszą przetrwać szukając schronienia w zaciszu mieszkania czy miejsca pracy.
Rozwiązania na upalne dni

Jak zamontować markizę pionową VMZ Solar?

To odpowiednie połączenie skutecznej ochrony pomieszczenia przed nagrzewaniem z najwyższym komfortem obsługi. Markiza VMZ Solar zapewnia osiem razy skuteczniejszą ochronę przed nagrzewaniem pomieszczenia w porównaniu z zasłonami wewnętrznymi, umożliwiając jednocześnie dopływ naturalnego światła i kontakt wzrokowy z otoczeniem. Posiada system automatycznego uruchamiania w zależności od nasłonecznienia. Przy dużej ilości słońca markiza samoczynnie się rozwija a gdy jest pochmurno zwija zwiększając napływ naturalnego światła.
Jak zamontować markizę pionową VMZ Solar?