Firma WIŚNIOWSKI to jedna z najdynamiczniej rozwijających się marek w branży budowlanej. Jako czołowy producent bram, okien, drzwi i ogrodzeń stosuje strategię dostarczania produktów o najwyższej jakości opartej na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych. ... Czytaj dalej

Firma WIŚNIOWSKI to jedna z najdynamiczniej rozwijających się marek w branży budowlanej. Jako czołowy producent bram, okien, drzwi i ogrodzeń stosuje strategię dostarczania produktów o najwyższej jakości opartej na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych.

Tworząc bramy, okna, drzwi i ogrodzenia kieruje się przede wszystkim maksymalną satysfakcją klientów, dlatego produkty tej marki łączy styl, komfort i bezpieczeństwo. Ważne są nie tylko świetne parametry techniczne, ale też subiektywne wrażenie komfortu w trakcie użytkowania bram, okien, drzwi i ogrodzeń WIŚNIOWSKI.

Firma posiada Certyfikowany Zintegrowany System Zarządzania w oparciu o normę jakości PN-EN ISO 9001:2008 oraz Bezpieczeństwa i Higieny Pracy OHSAS 18001:2007. To zobowiązanie do ciągłego doskonalenia procesów i produktów. Niemal 30-letnie doświadczenie marki WIŚNIOWSKI daje gwarancję stabilności i odpowiedzialności za produkt w całym cyklu jego istnienia.

Produkty
WIŚNIOWSKI produkuje bramy, okna, drzwi i ogrodzenia, które spełniają najwyższe standardy, pozostając funkcjonalnymi i pięknymi przez lata.
Produkty WIŚNIOWSKI o nowoczesnym designie są inspiracją dla tych, których przykładają szczególną wagę do trwałości i elegancji. Perfekcyjnie zaprojektowane i wykonane sprawdzają się w każdych warunkach, zapewniając ciepło, komfort użytkowania i bezpieczeństwo.

W ofercie firmy WIŚNIOWSKI znajdują się: bramy garażowe – segmentowe, roletowe, uchylne i rozwierne; okna; drzwi – zewnętrzne aluminiowe, techniczne, stalowe, przeciwpożarowe; ogrodzenia posesyjne; bramy przemysłowe – segmentowe, roletowe i podwieszano-przesuwne; ogrodzenia przemysłowe – bramy przesuwne, dwu- i jednoskrzydłowe, harmonijkowe i panele kratowe.

 ODWIEDŹ PROFIL FIRMY NA FACEBOOKU

Zwiń

Aluminiowe drzwi zewnętrzne CREO

Aluminiowe drzwi zewnętrzne CREO
CREO to kolekcja aluminiowych drzwi zewnętrznych, połączenie dobrego stylu i świetnych parametrów...

Aluminiowe drzwi zewnętrzne DECO

Aluminiowe drzwi zewnętrzne DECO
Drzwi aluminiowe DECO z panelem wsadowym.

Drzwi stalowe płaszczowe zewnętrzne

Drzwi stalowe płaszczowe zewnętrzne
Uniwersalne, praktyczne i dopasowane do każdego obiektu.

Drzwi boczne

Drzwi boczne
Praktyczne rozwiązanie w budownictwie.

Drzwi boczne stalowe i uniwersalne

Drzwi boczne stalowe i uniwersalne
Stanowią doskonałe uzupełnienie dla bramy uchylnej lub rozwiernej.

Drzwi płaszczowe ECO

Drzwi płaszczowe ECO
Skrzydło z blachy stalowej ocynkowanej powlekanej poliestrem lub malowanej proszkowo, wypełnienie...

Drzwi zewnętrzne aluminiowe CREO

Drzwi zewnętrzne aluminiowe CREO
Dzięki niezliczonej ilości kombinacji wzorów, kolorów skrzydła i ościeżnicy, aplikacji, tłoczeń,...
Zobacz produkty: