Napęd RotaMatic do bram wjazdowych skrzydłowych

Napęd RotaMatic do bram wjazdowych skrzydłowych

Napęd RotaMatic to wytrzymały napęd elektromechaniczny do wjazdowych bram rozwieranych, wykorzystujący nowoczesną technologię sterowania radiowego BiSecur. Przeznaczony jest do 1- i 2-skrzydłowych bram rozwieranych o maksymalnej szerokości skrzydła 2500 mm.

Brama wjazdowa wyposażona w napęd RotaMatic otwiera się i zamyka płynnie i cicho. Ponadto zapewnia on bezpieczną pracę bramy – zatrzymuje ją natychmiast po napotkaniu na nagłą przeszkodę. Materiały, z których wykonane są napędy, charakteryzują się odpornością na działanie warunków atmosferycznych i długą żywotnością, dzięki czemu napęd pracuje bezawaryjnie przez długi czas. Standardowo oferowany jest z nadajnikiem HS 5 BS, który pozwala sprawdzić w każdym momencie, czy brama wjazdowa jest zamknięta bez wychodzenia na zewnątrz.

Napędy RotaMatic dostarczane są również w wersji z ogrzewaniem, która idealnie nadaje się do stosowania w regionach o ekstremalnie niskich temperaturach do -35°C. W przypadku braku przyłącza elektrycznego rozwiązaniem jest napęd RotaMatic Akku, który można łatwo przenosić.