Napęd SupraMatic do bram garażowych

Napęd SupraMatic do bram garażowych

Po wyposażeniu bramy garażowej w napęd SupraMatic wjadą Państwo do garażu szybciej i bezpieczniej.

Ponadto zapewnia on cichy i płynny bieg bramy, która otwiera się z prędkością do 22 cm/s. Przeznaczony jest do bram garażowych zarówno segmentowych, uchylnych jak i segmentowych bocznych. Regulowana indywidualnie druga wysokość otwarcia pozwala na przewietrzenie garażu bez konieczności otwierania całej bramy.

Dzięki zastosowaniu napędu SupraMatic brama garażowa podczas zamykania automatycznie się rygluje w szynie napędu, co bardzo skutecznie zabezpiecza przed jej podważeniem. System ryglowania działa mechanicznie, a więc jest także skuteczny w razie braku prądu. Obudowa napędu  jest wykonana ze szczotkowanego aluminium, dzięki czemu całość prezentuje się bardzo elegancko.

Standardowo napęd SupraMatic wyposażony jest w nadajnik HS 5 BS, który posiada funkcję odczytu położenia bramy. Po naciśnięciu na odpowiedni przycisk, kolor diody informuje czy brama jest zamknięta czy otwarta. To wyjątkowy komfort, gdyż nie ma potrzeby wychodzenia na zewnątrz aby sprawdzić czy garaż jest bezpiecznie zamknięty.