Brama RenoMatic 2016

Brama RenoMatic 2016

Brama RenoMatic 2016 zbudowana została z wypełnionych pianką poliuretanową, ocynkowanych ogniowo stalowych segmentów o grubości 42/20 mm. Dzięki takiej budowie współczynnik przenikania ciepła U dla wbudowanej bramy (o powierzchni 10 m2) wynosi 1,80 W/m2K. To znacząco pozwala zapobiec ucieczce ciepła z garażu.

Wysoki komfort użytkowania bramy RenoMatic 2016 zapewnia napęd ProMatic, działający w nowoczesnym systemie sterowania radiowego BiSecur. Ten – wykorzystujący proces kodowania znany w bankowości elektronicznej – system zapewnia maksymalne bezpieczeństwo, gwarantując zabezpieczenie wysyłanego sygnału sterowania radiowego przed skopiowaniem przez niepowołane osoby. Możemy być pewni, że nikt niepowołany nie wtargnie do naszego garażu.

W ofercie promocyjnej napęd ProMatic w zestawie z dwoma nadajnikami HSE 2 BS z powierzchnią strukturalną w kolorze czarnym matowym z zawieszką do breloczka na klucze.

Bramę RenoMatic 2016 można dobrze wkomponować w kolorystykę domu. Oferowana jest bowiem w sześciu kolorach: wyjątkowo odporna na uszkodzenia powierzchnia Sandgrain dostępna w kolorze białym, antracytowym i brązowym oraz odporna na działanie promieni UV okleina Decograin w drewnopodobnych kolorach Golden Oak i Dark Oak oraz w kolorze Titan Metallic CH 703.

Wzór: poziome przetłoczenia L (szerokie).