Wizyt: 23405

Mar and Partners

Płytki ceramiczne i wyposażenie łazienek

Telefon 44 649 97 05
Faks 44 732 13 83
E-mail biuro@estile.pl

Adres Sulejowska 45 , 97-300 Piotrków Tryb.

Firma ESTILE jest dynamicznie rozwijającą się firmą w zakresie importu oraz sprzedaży hiszpańskich i włoskich płytek ceramicznych, chemii budowlanej, a także ceramiki sanitarnej i akcesoriów łazienkowych. Jest głównym przedstawicielem handlowym na terenie Polski takich producentów jak: PERONDA, ALCALAGRES, STN CERAMICA Jednakże w swojej ofercie posiada również płytki innych renomowanych marek hiszpańskich: BALDOCER,... Czytaj dalej

Firma ESTILE jest dynamicznie rozwijającą się firmą w zakresie importu oraz sprzedaży hiszpańskich i włoskich płytek ceramicznych, chemii budowlanej, a także ceramiki sanitarnej i akcesoriów łazienkowych.

Jest głównym przedstawicielem handlowym na terenie Polski takich producentów jak: PERONDA, ALCALAGRES, STN CERAMICA

Jednakże w swojej ofercie posiada również płytki innych renomowanych marek hiszpańskich: BALDOCER, PORCELANOSA, ZIRCONIO, SALONI, KERABEN, TAU CERAMICA, DURSTONE, a także włoskich: TAGINA, SANT’AGOSTINO, UNICOM STARKER, REX, FLOOR GRES, CERIM, CISA, CERDISA, LAMINAM.

Firma zajmuję się również sprzedażą ceramiki sanitarnej fabryk: IDEAL STANDARD, VILLEROY & BOCH,
LAUFEN, posiada w swej ofercie kabiny prysznicowe, wanny i brodziki takich firm jak: NOVELLINI, RONAL, KALDEWEI, VICTORY SPA, JACUZZI, oraz armaturę takich firm CARLO FRATINI, DORNBRACHT,
KLUDI, HANSGROE, TRES.

Niezwykle bogaty asortyment płytek ceramicznych ściennych i podłogowych, różnorodność wzorów i formatów, niepowtarzalność oraz prestiż produktów spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. W salonie można znaleźć wszystko co niezbędne do wykończenia łazienki, a profesjonalny i kreatywny personel nie tylko wykona projekt, ale również doradzi i pomoże w dokonaniu właściwego wyboru.

Firma ESTILE to najlepsze markowe Łazienki. Przez minioną dekadę umocniła swoją pozycję i markę na rynku, poszerzyła swój asortyment nie ustając w dążeniach by zaoferować swoim klientom produkty najwyższej jakości – zarówno pod względem technicznym i jak i estetycznym, jednak jedno pozostało bez zmian – oryginalność oraz PIĘKNO I STYL produktów. Firma współpracuje również z projektantami i architektami.

 

Płytki ceramiczne i wyposażenie łazienek


 

Zwiń

LIFESTONE NACAR

LIFESTONE NACAR
Producent: ALCALAGRESOpis: Płytka gresowa wykonana w technologii full body imitująca kamień...

ROBLE OSCURO

ROBLE OSCURO
Producent: ALCALAGRESOpis: Płytka gresowa w pełnej masie(full body), imitująca deskę podłogową....

STAR-M/P

STAR-M/P
Producent: PERONDAOpis: Unikalny produkt w skali światowej. Gres szkliwiony rektyfikowany z...

ARCE

ARCE
Producent: ALCALAGRESOpis: Płytka gresowa w pełnej masie(full body), imitująca deskę podłogową....

ALUMILAND

ALUMILAND
Producent: PERONDAOpis: Płytka podłogowa. Gres szkliwiony. Piękna matowa powierzchnia w kolorze...
Zobacz produkty: