Firma BRUK-BET® wytwarza wyroby betonowe od 1984 roku, zaś wibroprasowane kostki brukowe już od ponad 26 lat (jako pierwszy producent w południowo-wschodniej Polsce), a obecnie jest jednym z czołowych, bardzo cenionych krajowych producentów i niekwestionowanym liderem w zakresie różnorodności oraz nowatorstwa oferty. BRUK-BET® jest polską firmą rodzinną, z wyłącznie polskim kapitałem. Firma BRUK-BET® ustawicznie przyczynia... Czytaj dalej

Firma BRUK-BET® wytwarza wyroby betonowe od 1984 roku, zaś wibroprasowane kostki brukowe już od ponad 26 lat (jako pierwszy producent w południowo-wschodniej Polsce), a obecnie jest jednym z czołowych, bardzo cenionych krajowych producentów i niekwestionowanym liderem w zakresie różnorodności oraz nowatorstwa oferty.

BRUK-BET® jest polską firmą rodzinną, z wyłącznie polskim kapitałem.

Firma BRUK-BET® ustawicznie przyczynia się do rozwoju branży. Jako pierwsza wprowadziła na polski rynek stylizowane kostki typu Stare Miasto® postarzane kostki Antic®, oraz wyroby Realit. W ciągły sposób proponuje nowe rozwiązania. BRUK-BET to nie tylko kostka brukowa, ale również min. dekoracyjne ogrodzenia betonowe, kamienie elewacyjne oraz posadzki ogrodowe.

Wyroby BRUK-BET®-u stanowią wyjątkowo bogatą ofertę w zakresie przeznaczenia, asortymentu, wzornictwa oraz kolorystyki. Znacznie przekraczają standardy zachodnie.

Pragniemy sprostać oczekiwaniu, aby za pomocą oferty BRUK-BET®-u spełniły się marzenia o posiadaniu pięknego otoczenia domu oraz o przyjaznym i bajkowym ogrodzie, w którym nasze „kamienie" współgrają z roślinnością tworząc oazę pokoju, odprężenia, życia rodzinnego oraz skuteczne lekarstwo na stres i codzienne zabieganie.

Kamienie dekoracyjne z serii Relief firmy Bruk-Bet są wyjątkową ozdobą inspirowaną naturalnymi materiałami. Doskonale sprawdzają się we wnętrzach oraz jako wykończenie elewacji.

ALBERO
Sekretem jego urody jest wyjątkowa faktura przypominająca drewno. Nadaje wyrazistości klasycznym aranżacjom, a w przypadku wnętrz nowoczesnych doskonale komponuje się z prostotą dekoracji. Dostępny jest w trzech naturalnych kolorach – kremie, beżu i brązie.

STARA CEGŁA
Doskonale sprawdza się jako ścienna ozdoba w stylu retro. Wyglądem przypomina ręcznie formowane gliniane cegły. Jej celowo postarzane powierzchnie i melanżowana kolorystyka nadaje wnętrzom subtelnego uroku. Występuje w trzech przecieranych odcieniach: czerwieni, szarości i żółci.

LISTELLO
Inspirowany kamiennymi murkami, zbudowanymi w formie wąskich, prostokątnych slabów. Jego naturalny kształt wyróżnia się delikatnie zróżnicowanymi grubościami i gładką fakturą. Jest dostępny w dwóch ciepłych odcieniach oraz chłodnym kolorze skalnych szarości.

JURA
Przypomina murek warstwowy ze zbitej, łamanej skały wapiennej. Mocno zaznaczone przełomy, ostre krawędzie i zróżnicowane rozmiary poszczególnych elementów odzwierciedlają naturalne ułożenia skalne. Dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych łączących różne odcienie brązu, beżu i szarości.

ARTIS
Dzięki stonowanym kolorom i wyjątkowym, delikatnym kształtom, wyróżnia się subtelnością. Pojedyncza płytka tego modelu wygląda, jakby była wykonana z wielu precyzyjnie dociętych elementów skalnych. Są one dość wąskie i szczelnie do siebie przylegają, dając wrażenie naturalnie usadowionych na sobie przez
naturę.

TATRY PANEL
Z wyglądu przypomina nieregularne odłamki łupanego kamienia. Wierne odwzorowanie spotykanych w przyrodzie form sprawia, że aranżacje z jego wykorzystaniem są wyjątkowo rzeczywiste. Pozwala na stosowanie go także na problemowych powierzchniach, np. narożnikach.

CONTINENTAL
Jego wygląd zainspirowany został solidnym murem kamiennym, wzniesionym z dużych, regularnych elementów o różnych rozmiarach. Jego powierzchnia oddaje naturalne piękno warstwowych skał. Dostępny w czterech subtelnych wersjach kolorystycznych, w których dominują ciepłe brązy i delikatne beże.

Katalog produktów BRUK-BET - ON-LINE  

 

ODWIEDŹ PROFIL FIRMY NA FACEBOOKU

Zwiń

Klinkieryt

Klinkieryt
Zastosowanie klinkierowych cegieł elewacyjnych, a w szczególności rustykalnych, ręcznie...

Tatry

Tatry
Inspiracją dla powstania kolekcji Tatry był piaskowiec, najpopularniejsza skała występująca w...

Luna

Luna
Delikatna kreska, ponadczasowy motyw koła, jasna kolorystyka – harmonijne wzornictwo płyt z serii...

Labirynt

Labirynt
Płyty Labirynt to uzupełnienie serii wielkoformatowej. Dzięki mniejszym rozmiarom, tworzone z...

Labirynt Max

Labirynt Max
Seria płyt dekoracyjnych Labirynt Max to propozycja dla miłośników prostych form i niewyszukanego...

Fala

Fala
Inspiracją dla powstania płyt dekoracyjnych z serii Fala były naturalne żywioły. Nieregularne,...

Decorator Kavero

Decorator Kavero
Decorator Kavero to uniwersalna propozycja dla wnętrz utrzymanych zarówno w nowoczesnym, jak i...

Artis

Artis
Artis® to kamień odwzorowujący wyglądem murek warstwowy, ukształtowany w myśl zasady „małe jest...

Jura

Jura
JURA to przykład warstwowego murku, ciętego ze zbitej, łamanej skały wapiennej. Widoczne...

Artis Zet

Artis Zet
Artis Zet® to kamień odwzorowujący wyglądem murek warstwowy, ukształtowany w myśl zasady „małe...

Celtic

Celtic
Zabudowane płyty Celtic® tworzą efekt muru warstwowego układanego w stos z wąskich łupanych...

Tatry Max

Tatry Max
Tatry Max to warstwowy mur imitujący naturalny stos kamienny. Kształt poszczególnych kamieni jest...

Stara Cegła

Stara Cegła
Stara Cegła tworzy obraz tradycyjnej, ręcznie formowanej cegły w stylu retro. Jej...