Wizyt: 14516

VOX

Elewacje, Ściany, Meble, Drzwi, Podłogi, Artykuły dekoracyjne

Telefon 61 812 10 01
E-mail profile@vox.pl

Adres Gdyńska 143 , 62-004 Czerwonak k. Poznania

Infratop - system podbitki dachowej

Infratop - system podbitki dachowej

DOSKONAŁE WYKOŃCZENIE TWOJEGO DOMU

Podbitka dachowa VOX z PVC stanowi wygodną i ekonomiczną alternatywę dla dotychczas stosowanych drewnianych i metalowych podsufitek.

Podbitka dachowa Infratop to praktyczny bo bezproblemowy w codziennym użytkowaniu sposób wykończenia dachu. Został zaprojektowany zarówno z myślą o funkcjonalności, jak i estetyce. Dzięki systemowi click i podwyższonej sztywności paneli, montaż jest łatwy, szybki i pewny. Produkt jest trwały i odporny na zmienne warunki klimatyczne. Łatwy w utrzymaniu czystości. Odporny na korozję biologiczną. Półmatowa powierzchnia i struktura paneli doskonale imituje usłojenie drewna, a idealnie dobrana kolorystyka umożliwia dopasowanie do najczęściej stosowanych elementów stolarki otworowej. Dzięki zastosowaniu perforacji zadbaliiśmy również o odpowiednią wentylację i ochronę dachu. Dodatkowo kształt otworów perforacyjnych uniemożliwia przedostawanie się pod dach insektów takich jak osy, trzmiele i szerszenie.
Podbitka dachowa Infratop pozwoli Ci na montaż oświetlenia , ukryje okablowanie i przedłuży żywotnośc elementów konstrukcji dachu. Stanowi idealne wykończenie dachu i wiat garażowych. Sprawdza się także na tarasach i altanach.

Nowość w ofercie VOX. Panel SV-09/SVP-09 z ukrytą perforacją. Innowacyjne rozwiązanie, które zostało opatentowane.

W ofercie VOX znajdują się dwa systemy podbitki. Pierwszy to podbitka z widoczną wentylacją na panelu SV-07/SVP-07 montowana w połączeniu z panelem bez perforacji SV-08/SVP-08. Drugi typ to podbitka z ukrytą wentylacją SV- 09/SVP-09, którą montuje się samodzielnie. Oba systemy perforacji gwarantują najlepszą jakość i wiele lat użytkowania.

Zobacz produkty: