Nowości

System rolet nadstawnych OPOTERM firmy Aluprof

29.04.2011

Innowacyjny system rolet nadstawnych jest nową propozycją firmy Aluprof dla tych, którzy oczekują nowoczesnego, wszechstronnego oraz dającego poczucie bezpieczeństwa systemu. Przemyślana konstrukcja systemu umożliwia wykonanie pojedynczej rolety a także zestawu rolet w jednej skrzynce

Nowy system rolet nadstawnych OPOTERM firmy Aluprof przeznaczony jest do stosowania w nowo powstających obiektach oraz budynkach, w których przeprowadza się modernizację stolarki okiennej. System nadstawny oznacza, że cała roleta, tj. kompletna skrzynka wraz z pancerzem i prowadnicami, mocowana jest np. do aluminiowej ramy okiennej i jako całość wstawiana do otworu okiennego w murze.

System rolet nadstawnych OPOTERM firmy Aluprof charakteryzuje:                           

  •     nowoczesność,        
  •     prosta konstrukcja,    
  •     funkcjonalność,
  •     wysoka jakość i estetyka.

System rolet nadstawnych został zaprojektowany z myślą o użytkownikach, bazując na opiniach i wskazówkach architektów i projektantów oraz własnym wieloletnim doświadczeniu w konstruowaniu i produkcji systemów roletowych.

Jest to system bardzo uniwersalny i wszechstronny umożliwiający montaż bez zabudowy lub z zabudową częściową bądź całkowitą. Przemyślana konstrukcja systemu umożliwia wykonanie pojedynczej rolety, a także zestawu rolet w jednej skrzynce.

Szczególną zaletą systemu rolet nadstawnych OPOTERM firmy Aluprof jest możliwość wyboru sposobu rewizji od dołu lub od czoła skrzynki nawet przed końcowym montażem całej rolety.

Źródło: Aluprof

Więcej

Firma powiązana:

Aluprof S.A.

Telefon 77 400 00 00
www.rolety.aluprof.eu
aluprof@aluprof.eu

Aluprof S.A.