Nowości

Zaczaruj swój ogród z GARDEO! Nowość w ofercie POZ BRUK!

02.04.2015

Stylowe mury inspirowane kamieniem łamanym GARDEO to nowość w ofercie firmy POZBRUK.

Nowa kolekcja, w skład której wchodzą elementy do budowy murów, słupów oraz  stopnie i palisady, umożliwia nieograniczone warianty ogrodowych aranżacji. Kolorystyka Gardeo wspaniale współgra z ogrodem. Występuje w trzech atrakcyjnych kolorach, które harmonijnie dopasowują się do nawierzchni z kostki brukowej. Dzięki melanżom w barwach ziemi murki wyglądają naturalnie, wtapiają się w otoczenie, jednocześnie nadają przestrzeni oryginalny charakter.

Wszystkie mury Gardeo można wzbogacić o słupki i zadaszenia, które wyznaczą nowe rytmy, stworzą zaskakujące i funkcjonalne podziały.
Dodatkowym atutem kolekcji są stopnie schodowe i palisady. Ogrodowe dróżki i alejki zyskają na funkcjonalności i urodzie.

ACAPULCO - mozaiki murów o subtelnym urozmaiceniu modułów zapewniają uzyskanie niepowtarzalnych wzorów i ich kombinacji

ACAPULCO - mozaiki murów o subtelnym urozmaiceniu modułów zapewniają uzyskanie niepowtarzalnych wzorów i ich kombinacji. Nadają się do załamywania ścian pod kątem prostym, także do wznoszenia małej architektury na planie owali (klombów, dekoracyjnych studni, meandrycznych murów).

MURY WŁOSKIE - MILANO, GENUA, VERONA cechuje szlachetna prostota

MURY WŁOSKIE - MILANO, GENUA, VERONA cechuje szlachetna prostota. Niewielkie zróżnicowanie elementów i równoległe układy znajdą zastosowanie w budowie prostych murów, podbudówkach pod mury mozaikowe, jako ograniczniki ciągów komunikacyjnych.

MONTREAL to mury o dużym zróżnicowaniu elementów. Poszczególne układy pozwalają tworzyć mozaiki, których rytmy doskonale współgrają z odmiennymi stylami architektonicznymi. Montreal łączy przeciwieństwa, w odpowiedniej kompozycji pasuje do domów w konwencji modernistycznej  i rustykalnej.

Atrakcyjne wzornictwo i uniwersalne rozwiązania Gardeo zapewnią olśniewające efekty przy aranżacji podjazdów, schodów, ścieżek, skarp. Elementy Gardeo, zabezpieczone w technologii h-plus są łatwe w utrzymaniu i odporne na czynniki atmosferyczne. Zaczaruj swój ogród z GARDEO!

źródło i zdjęcia: POZ BRUK

Firma powiązana:

POZ BRUK Sp. z o.o. Sp. J.

Telefon 61 814 45 00
www.pozbruk.pl
info@pozbruk.pl

POZ BRUK Sp. z o.o. Sp. J.