Nowości

Poszycie E-Design dla bram garażowych g60

27.04.2011

Z początkiem kwietnia 2011 firma Normstahl wprowadza do swojej oferty nowe poszycie E-Design opracowane specjalnie dla bramy garażowych g60. Dla wszystkich tych, którzy cenią sobie gustowne wzornictwo zaprojektowano harmonijne połączenie gładkich paneli Style z deseniem Ellips.

Pierwowzorem nowego poszycia dla bram g60 E-Design jest wzór Ellips, od dawna stosowany w bramach segmentowych górnych Normstahl. Warto jednak zaznaczyć, że przetłoczenia nie są rozmieszczone na całej powierzchni bramy, a jedynie para przetłoczeń umiejscowiona jest z lewej lub prawej strony każdego panelu, zgodnie z życzeniem klienta.

Jak sama nazwa wskazuje, poszczególne segmenty bramy garażowej posiadają wytłoczenia w formie symetrycznych i subtelnych elips. Ten wyjątkowy wzór nadaje bramie klasyczny, a zarazem ekskluzywny wygląd. Warto podkreślić, że ten wariant wzornictwa dostępny jest tylko w serii bram garażowych g60, co więcej jest to rozwiązanie opatentowane przez firmę Normstahl.

Brama garażowa g60 posiada panel o grubości aż 42 mm. Między wewnętrzną i zewnętrzną warstwą powłoki metalowej umieszczona została pianka poliuretanowa, która zapewnia doskonałą izolacyjność termiczną oraz – co stanowi kolejną zaletę – na bramie nie skrapla się woda, co zdecydowanie przyczynia się do wydłużenia okresu użytkowania.

Podczas wyboru bramy garażowej kierujemy się bezpieczeństwem, wytrzymałością, a także wyglądem. Coraz częściej walory estetyczne poszycia decydują o wyborze konkretnego rozwiązania. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów – firma Normstahl wprowadziła do oferty bram g60 poszycie E-Design, które jest ukoronowaniem nowoczesnej klasyki bramy segmentowej górnej oraz niezwykłej elegancji poszycia Ellips.

Źródło: GutPR

Więcej

Firma powiązana:

Normstahl Entrematic

Telefon 22 781 80 46, 801 15 65 60
www.normstahl.pl
info@normstahl.com.pl

Normstahl Entrematic