Nowości

Tikkurila Valtti Expert - fińska jakość ochrony drewna

17.04.2015

Tikkurila Valtti Expert to specjalistyczny impregnat, opracowany na gruncie 150-letniego doświadczenia marki Tikkurila w ochronie drewna w surowym fińskim klimacie. Dzięki zawartości wosku preparat zapewnia zwiększone zabezpieczenie, a nowoczesna paleta kolorystyczna, wzbogacona o trzy nowe odcienie – efektowną dekorację powierzchni. Potwierdzeniem uznania, jakim cieszą się impregnaty Tikkurila, jest wyróżnienie Srebrny Laur Konsumenta 2015 w kategorii impregnaty do drewna.

Tikkurila Valtti Expert - fińska jakość ochrony drewnaW Finlandii, gdzie narodziła się marka Tikkurila, w szczególny sposób docenia się dar natury, jakim jest drewno. Z potrzeby jego ochrony w trudnych warunkach atmosferycznych skandynawskiego klimatu, powstała linia skutecznych produktów Tikkurila Valtti. Zapewniają one zabezpieczenie przed szkodliwymi czynnikami oraz zachowują estetyczne walory drewna na długie lata.

Tikkurila Valtti Expert z dodatkiem wosku jest najwyższej jakości impregnatem, przeznaczonym do dekoracyjno-ochronnego pokrywania zewnętrznych powierzchni drewnianych. Doskonale penetruje drewno, zapewniając bardzo dobrą odporność na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV, jak również na niszczące działanie wody i wypłukiwanie produktu.

Impregnat nie tylko chroni malowane powierzchnie, ale też nadaje im efektowny wygląd i zapewnia matowe, półprzezroczyste wykończenie. Specjalistyczne pigmenty podkreślają naturalny rysunek drewna. W palecie kolorystycznej znajdziemy 10 trwałych i atrakcyjnych odcieni, w tym trzy nowe propozycje: szary, antracyt i cedr.

Preparat jest wygodny w aplikacji, nawet na najtrudniejszych powierzchniach.  Jest szczególnie zalecany do zewnętrznych ścian drewnianych, okien, drzwi, ogrodzeń, parkanów, balustrad, mebli ogrodowych, altan i tarasów.

Tikkurila Valtti Expert - fińska jakość ochrony drewnaWięcej inspiracji na stronie www.tikkurila.pl.

źródło i zdjęcia: Tikkurila

Firma powiązana:

Tikkurila Polska S.A.

Telefon 14 680 56 00, infolinia 801 88 99 65, 22 310 95 55
www.tikkurila.pl, www.tikkurilapotegakolorow.pl
tikkurilapolska@tikkurila.com

Tikkurila Polska S.A.