Nowości

Uni-Mata ISOVER: perfekcja oswojona

15.04.2015

Flagowy produkt ISOVER do izolacji dachów skośnych – Uni-Mata – doczekał się nowego wcielenia. Solidna, sprężysta wełna, o niskiej przewodności cieplnej i doskonałych parametrach w swoim segmencie, przywodzi na myśl cechy udomowionego, dzikiego kota.

Oryginalność, trwałość i unikalna, nowoczesna technologia Thermistar – to główne cechy Uni-Maty. Lekka i sprężysta wełna zapewnia doskonałą izolację termiczną, ciszę i komfort w domu. Perfekcyjne w swoim segmencie parametry Uni-Maty przywodzą na myśl cechy oswojonego zwierzęcia, które staje się strażnikiem domu – zapewnia bezpieczeństwo, chroni przed niekorzystnymi czynnikami z zewnątrz, gwarantuje wygodę i stabilność. ISOVER wizualizuje wszystkie te atrybuty za pomocą tygrysa – eksperta od ciepła, miękkości i sprężystości.

Niezmienność parametrów w czasie,  wyjątkowa sprężystość, niski opór dyfuzyjny oraz doskonała niepalna izolacja termiczna – dzięki takim cechom od ponad 20-tu lat, cieszy się ogromnym uznaniem. Uni-Mata to najpopularniejszy w Polsce produkt do izolacji dachów skośnych. Dodatkowym atutem jest zastosowanie technologii Thermistar, która nie tylko zapewnia wyjątkowe właściwości termoizolacyjne produktu, ale również poprawia jego własności użytkowe, jak np. elastyczność czy bardziej przyjazny dotyk. Wysoka sprężystość Uni-Maty ma  bardzo duże znaczenie w trakcie rozwijania, obróbki, aplikacji produktu oraz trwałego funkcjonowania w przegrodzie. Wszystkie te, trudne do uchwycenia walory, udało nam się "udomowić", czyli przenieść do domów pod postacią Uni-Maty – wyjaśnia Janusz Łyczko, Menadżer Rozwoju Rynku ISOVER.

ISOVER, jako ekspert w dziedzinie izolacji, dba o wysokie parametry swoich produktów, pamiętając o ich jakości, oryginalności i stosowaniu nowoczesnych technologii – dlatego poleca Uni-Matę, jako jedną z czołowych propozycji do izolacji dachów skośnych.

źródło i zdjęcia: ISOVER

Firma powiązana:

Isover Saint-Gobain Construction Products Polska

Telefon 32 339 63 00, Biuro Doradztwa Technicznego: 800 163 121
www.isover.pl
info@isover.pl

Isover Saint-Gobain Construction Products Polska