Nowości

Kratka trawnikowa Inovgreen w ofercie ECOMAX

10.04.2015

Kratka trawnikowa Inovgreen to najmocniejszy a zarazem najbardziej popularny produkt tego typu w krajach Unii Europejskiej. Kratownica z tej serii to produkt bardzo wytrzymały, niesamowicie elastyczny a co za tym idzie kompletnie nie łamliwy, idealny pod inwestycje publiczne na których przewidziane jest przenoszenie największych obciążeń. 

 

Kratka trawnikowa Inovgreen w ofercie ECOMAXOdporność kratki z serii Inovgreen zarówno na nacisk jak i zgniatanie to w zależności od modelu od 244t/m2 do 350t/m2. Kratki trawnikowe z tej serii to produkt universalny nadający się pod wypełnienie żwirem lub grysem jak i trawą. Dzięki kratownicą z serii Inovgreen teren naszej inwestycji pozostaje terenem w 96% przepuszczalnym, biologicznie czynnym gdzie nie istnieje konieczność odprowadzania wód gruntowych.

W ofercie Ecomax znajdą Państwo trzy rodzaje kratownic z serii IG. Optymalnym doborem kratki trawnikowej z serii IG jest: dla wypełnienia żwirem lub grysem model IG30 lub IG40 w zależności od planowanego obciążenia jakie ma przenosić oraz wszystkie modele z serii pod wypełnienie trawą.

źródło i zdjęcia: Ecomax