Nowości

Pojawia się i znika – okap blatowy marki Siemens

08.04.2015

Cytując słowa piosenki można opisać najnowsze osiągnięcie niemieckich inżynierów – okap blatowy marki Siemens. W czasie gotowania majestatycznie wysuwa się z blatu, a po zakończonych przygodach kulinarnych – chowa się w jego wnętrzu. Doskonale sprawdza się w kuchniach wyspowych i wysokich mieszkaniach.

Innowacyjne źródło świeżego powietrza

Pojawia się i znika – okap blatowy marki SiemensOkap blatowy marki Siemens nie tylko wpisuje się w założenia ponadczasowego wzornictwa, ale przede wszystkim wyróżnia się funkcjami, które istotnie wpływają na komfort korzystania z AGD. Jedną z najważniejszych innowacji jest zastosowana w okapie technologia szczelinowa, dzięki której zyskujemy jeszcze większą kontrolę nad wydostającymi się z garnków oparami. Tradycyjny filtr uzupełniają specjalne szczeliny na ścianach bocznych urządzenia, które zapobiegają wydostawaniu się pary poza powierzchnię okapu.

Rozwiązanie to wzbogaca wygodna funkcja elektronicznego wskaźnika nasycenia filtra, który przypomina o konieczności jego oczyszczenia, a to może za nas zrobić zmywarka. Na pracę nowego okapu blatowego wpływa również jego 3-stopniowa regulacja mocy, uzupełniona o dodatkowe dwa tryby intensywnego wentylowania. To świetny sposób na dostosowanie funkcjonalności okapu do naszych potrzeb.

Element architektury wnętrza

Pojawia się i znika – okap blatowy marki SiemensOkap blatowy marki Siemens został wykonany z najwyższej jakości stali szlachetnej i należy do ekskluzywnej linii produktów Siemens studioLine. Ze względu na swój innowacyjny charakter montażu, okap podkreśla nowoczesny charakter wnętrza i może stanowić jego wyrazisty element wykończenia lub dyskretnie integrować się z otoczeniem.

Okap LD97AA670 ze specjalnej oferty studioLine        
Pojawia się i znika – okap blatowy marki SiemensTechnologia szczelinowa
Elektroniczny wskaźnik nasycenia filtra
3-stopniowa regulacja pracy + 2 tryby intensywne
touchControl
stal szlachetna
cena: 5659 zł

Więcej informacji na: www.siemens-home.pl

źródło i zdjęcia: BSH