Nowości

Nowe worki do odkurzaczy przemysłowych Lange Łukaszuk

20.04.2011

Worki do odkurzaczy przemysłowych z oferty firmy Lange Łukaszuk s.j. wytwarzane są z papieru, który charakteryzuje wysoki stopień filtracji, wytrzymałość na rozerwanie oraz niski opór przepływanego powietrza. Wysokiej jakości worki Lange Łukaszuk są nieocenione podczas pracy z odkurzaczami przemysłowymi różnych typów.

Odkurzacze przemysłowe zostały skonstruowane z myślą o usuwaniu trudnych odpadów. Oznacza to, że worki w odkurzaczach przeznaczone są do gromadzenia pyłów gipsowych, szlifierskich czy drewnianych pochodzących z pracy z elektronarzędziami, takimi jak bruzdownica, szlifierka czy wiertarka. Dlatego też materiały użyte do produkcji wymiennych worków do odkurzaczy przemysłowych musi cechować wysoki stopień filtracji oraz niska przepuszczalność.

Nowe worki papierowe do odkurzaczy przemysłowych z oferty firmy Lange Łukaszuk s.j. charakteryzuje klasa filtrowania M, z wartością graniczną ≥ 1 mg/m3 oraz przepuszczalnością, której maksymalny poziom wynosi  < 0,1 %. Warto podkreślić, że worek ten jest bardzo trwały i został przeznaczony do najbardziej obciążonych pracą modeli odkurzaczy.

Worki papierowe gwarantują magazynowanie odpadów przemysłowych wewnątrz, bez możliwości wydostawania się pyłów gipsowych czy szlifierskich poza zbiornik odkurzacza. Warto także zaznaczyć, że staranne wykończenie worka ściegiem maszynowym dodatkowo gwarantuje jego szczelność  i - co za tym idzie - bezpieczeństwo użytkowników podczas pracy z niebezpiecznymi odpadami.

Odkurzacz przemysłowy jest niezwykle przydatnym urządzeniem podczas prac porządkowych po remoncie, a także stałego utrzymania czystości w zakładach stolarskich. Wymienne worki do odkurzaczy przemysłowych  dostępne w ofercie firmy Lange Łukaszuk pozwolą oczyszczać pomieszczenia z pyłów szlifierskich czy drewnianych bez obawy o nasze zdrowie. Co więcej, regularnie wymieniane worki przedłużą żywotność odkurzacza i umożliwią jego wykorzystanie przez wiele lat.

Źródło: GutPR 

Więcej